NOW TV, 6 Temmuz 2024 Cumartesi  için özenle seçilmiş bir yayın akışıyla izleyicilerini karşılıyor. Drama tutkunları için etkileyici diziler, ailecek keyif alacağınız programlar, heyecan dolu filmler ve daha fazlası ekranlarınızda! NOW TV'nin zengin içerikleriyle gününüzü renklendirmeye hazır olun!

Fatih Ürek Ile Gelin Görümce

NOW TV yayın akışı (6 Temmuz 2024)

Televizyon izleyicileri, 6 Temmuz 2024 Cumartesi günü NOW TV yayın akışı merakla bekliyor. Gün boyunca ekrana gelecek programları öğrenmek ve favori içeriklerini kaçırmamak isteyenler için detaylı bir liste sunuyoruz.

Mehmet Özer

00:15 - 03:00 Fatih Ürek ile Gelin Görümce Sevilen sanatçı Fatih Ürek'in sunduğu yemek yarışması "Fatih Ürek'le Elti Gelin Görümce", dünürler, eltiler, gelinler ve görümcelerin lezzet uğruna ve haftalık büyük ödül olan 100 bin lira için kıyasıya yarışmasını konu alıyor.

03:00 - 05:00 Yasak Elma Çağatay’ın Doğan’a yaptıklarından sonra Doğan, gözünü karartır ve Çağatay’dan ebediyen kurtulmaya karar verir. Ancak planı beklediği gibi gitmeyecek ve büyük bir felaketle sonuçlanacaktır.

05:00 - 06:00 Son Yaz: İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, savcının bütün suç örgütünü çökertmek için tanıklık yapmayı kabul eder ama bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı Selim Kara’nın koruması. Ailesi ve işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’deki Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır.

06:00 - 08:30 Her Yerde Sen: Aynı evde hak iddia eden ve inatçı olan Demir ve Selin birlikte yaşamak zorunda kalır. Üstelik birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle olaylar daha da karmaşık bir hale gelir.

08:30 - 10:00 Çalar Saat Hafta Sonu Spordan sıcak haberlere, hava durumundan ekonomiye, gündem yaratacak röportajlar ve ilginç öyküler "Çalar Saat Hafta Sonu" programında izleyicilerle buluşuyor.

10:00 - 13:15 Şevkat Yerimdar Paris’ten İstanbul’a dönen güzel Esin, önce Şevkat’in arabasına çarparak başlar, sonra ufak bir kaza ile Şevkat’in başını yarar. Komik aşk macerası böyle başlar. Esin'in sakarlıkları ve dik başlılığı, Şevkat’in sinirlerini tavana çıkarırken, onun temiz kalbi ve güzelliğiyle Şevkat’i etkiler.

13:15 - 14:00 Mehmet Özer ile Mutfakta: Geleneksel tatlardan dünya mutfağına eşsiz lezzetler, renkli konuklarla keyifli sohbetler eşliğinde Memet Özer'in mutfağında can buluyor. Bugünkü konuklar Ümit Aktaş ve Elif Tuncel Aktaş çifti.

14:00 - 16:30 Yasak Elma: Çağatay’ın Doğan’a yaptıklarından sonra Doğan, gözünü karartır ve Çağatay’dan ebediyen kurtulmaya karar verir. Ancak planı beklediği gibi gitmeyecek ve büyük bir felaketle sonuçlanacaktır.

16:30 - 19:00 Hudutsuz Sevda: Küçükken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul'a sürülen Halil İbrahim, 20 yıl sonra memleketi Karadeniz'e güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin ile evlenecek ve yeni bir hayat kurmayı planlar. Ancak yaşananlar buna izin vermez ve Halil İbrahim'in hayatı, intikam yolculuğunda karşılaştığı Zeynep ile tamamen değişir.

19:00 - 20:00 NOW Ana Haber Hafta Sonu: Türkiye ve dünyadan en sıcak gelişmeler ve en çarpıcı görüntüler "NOW Ana Haber Hafta Sonu" bülteninde izleyicilere sunuluyor.

20:00 - 23:00 Sen Çal Kapımı: Eğitimine umut bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu kesen Serkan Bolat ile karşı karşıya gelir. Serkan, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda'ya bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda, nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

23:00 - 01:15 İlk Buluşma: Kameralarla dolu bir mekanda, garsonundan aşçısına, komisinden temizlikçisine kalabalık bir oyuncu ekibi yer alır. Kozmik odadan kulaklıklar sayesinde ekiple iletişim kuran iki sunucu ve bir şaka kurbanı bulunur. İzleyiciyi kahkahaya boğacak programda, şaka kurbanı ve onu mekana getiren kişi, sunucuların istekleri doğrultusunda beş farklı etaptan geçmeye çalışarak para kazanma şansını elde eder.

Kaynak: Haber Merkezi