Televizyon izleyicileri, 30 Mayıs 2024 Perşembe için NOW TV (FOX TV) yayın akışını merakla bekliyor. Kanalın o günkü programları, izleyicilerin büyük ilgisini çekiyor. İşte, 30 Mayıs 2024 Perşembe günü NOW TV yayın akışında yer alacak programların detayları ve beklenen içerikler...

NOW TV yayın akışı (30 Mayıs 2024)

08:00 - "İlker Karagöz İle Çalar Saat": Sabahın erken saatlerinde enerji dolu bir başlangıç için İlker Karagöz'ün sunumuyla keyifli bir müzik programı.

Ilker Karagoz Kac Yasinda Ilker Karagoz Nereli Ilker Karagoz Evli Mi

10:30 - "Çağla ile Yeni Bir Gün": Çağla'nın rehberliğinde, günün güncel konuları, pratik ipuçları ve keyifli sohbetlerle yeni bir güne merhaba deyin.

12:00 - "Yasak Elma": Tutku dolu aşklar, entrikalar ve aile içi dramalarla dolu, izleyiciyi ekran başına kilitleyecek bir dizi.

Show Tv Yayın Akışı 17 Mayıs 2024 Cuma Show Tv Yayın Akışı

13:30 - "En Hamarat Benim": Yaratıcı fikirler, pratik tarifler ve ev düzenleme ipuçlarıyla dolu, ev işlerinde ustalaşmanızı sağlayacak keyifli bir program.

16:30 - "Hudutsuz Sevda": Romantizm ve macera dolu bir hikaye, tutkulu aşkların ve zorlu engellerin hikayesi bu etkileyici dizi ile ekranlara geliyor.

Hudutsuz Sevda 23 Bolum Fragmani Yayinlandi

19:00 - "Selçuk Tepeli ile Now Ana Haber": Günün en önemli gelişmeleri, güvenilir bir sunumla Selçuk Tepeli'nin habercilik anlayışıyla ekrana geliyor.

20:00 - "Hudutsuz Sevda": İzleyicileri romantik ve heyecan dolu bir atmosfere götürecek, unutulmaz bir aşk hikayesinin devamı.

00:15 - "Gaddar": Gerilim dolu anlar, sürükleyici bir hikaye ve unutulmaz karakterlerle dolu, gecenizi heyecanlandıracak bir film.

Gaddar 18 Bolum Fragmani Yayinlandi

02:45 - "Kader Bağları": Aşkın, kaderin ve aile bağlarının kesiştiği duygusal bir hikaye, izleyicileri derinden etkileyecek.

05:00 - "Kefaret": İntikam ve aşkın karmaşık dünyasına yolculuk edecek, sürükleyici bir dizi.

06:00 - "Her Yerde Sen": Komik anlar, romantik ilişkiler ve beklenmedik olaylarla dolu, güne neşeyle başlamanızı sağlayacak bir dizi.

Kaynak: Haber Merkezi