Haftanın ilk gününe heyecan katmaya hazır mısınız? NOW TV, 28 Haziran 2024 Cuma için özenle seçilmiş bir yayın akışıyla izleyicilerini karşılıyor. Drama tutkunları için etkileyici diziler, ailecek keyif alacağınız programlar, heyecan dolu filmler ve daha fazlası ekranlarınızda! NOW TV'nin zengin içerikleriyle gününüzü renklendirmeye hazır olun!

Fatih Ürek Ile Gelin Görümce

NOW TV yayın akışı (28 Haziran 2024)

Televizyon izleyicileri, 28 Haziran 2024 Cuma günü NOW TV yayın akışı merakla bekliyor. Gün boyunca ekrana gelecek programları öğrenmek ve favori içeriklerini kaçırmamak isteyenler için detaylı bir liste sunuyoruz:

Kirli Sepeti 32 Bolum Fragmani Yayinlandi

00:45 Fatih Ürek ile Gelin Görümce: Fatih Ürek'in sunduğu yemek yarışmasında, dünürler, eltiler, gelinler ve görümceler hem lezzet hem de haftalık büyük ödül olan 100 bin lira için kıyasıya rekabet ediyorlar.

03:15 Yasak Elma: Çağatay’ın Doğan’a yaptığı hamlelerden sonra, Doğan her şeyi göze alır ve Çağatay’dan sonsuza dek kurtulmaya karar verir. Ancak planı beklediği gibi gitmez ve büyük bir felaketle sonuçlanır.

05:00 Son Yaz: İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, sekiz yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan cazip bir teklif alır. Selçuk, tüm suç örgütünü çökertmek için tanıklık yapmayı kabul eder, ancak tek bir şartı vardır: Oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı Selim Kara’nın koruması gerekmektedir. Selim Kara, ailesi ve işi arasında kalırken, Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’deki Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır.

06:00 Fatih Ürek ile Gelin Görümce: Fatih Ürek'in sunduğu yemek yarışmasında, dünürler, eltiler, gelinler ve görümceler hem lezzet hem de haftalık büyük ödül olan 100 bin lira için kıyasıya rekabet ediyorlar.

08:30 Çalar Saat: Spordan sıcak haberlere, hava durumundan ekonomiye kadar gündem yaratacak röportajlar ve ilginç öyküler Çalar Saat programında yer alıyor.

10:00 Şevkat Yerimdar: Paris’ten İstanbul’a dönen Esin, ilk olarak Şevkat’in arabasını çarparak hasar verir, ardından küçük bir kaza daha yaparak Şevkat’in başını yaralar. Böylece Esin ve Şevkat arasında komik bir aşk macerası başlar. Esin’in sakarlıkları ve dik başlılığı Şevkat’in sinirlerini zorlarken, temiz kalbi ve güzelliği onu etkiler. Tüm bu olaylar, sadece bu mahallede yaşanabilir dedirten bir atmosferde geçer.

13:00 Kirli Sepeti: Yukarıdakiler ve aşağıdakiler arasındaki büyük uçurumu konu alan dizi, aşk, sırlar ve yalanlarla dolu bir hikaye sunuyor. Üç kadının, tüm zorluklara rağmen birbirine destek olarak hayatlarına devam etme çabası bazen ağlatan, bazen güldüren anlarla izleyiciyi ekrana bağlıyor.

14:15 Recep İvedik 2: Recep’in tek yakını olan babaannesi, onun aylak ve avare hayatı bırakıp iş bulmasını, evlenmesini ve saygınlık kazanmasını ister. Babaannesinin isteklerini yerine getirmeye çalışan Recep, çeşitli işlere girer ve her seferinde ortalığı karıştırır. Sonunda, kuzeni Hakan’ın geniş çevresi sayesinde bir iş bulur. Ancak bu işte de kendine has tarzıyla ortalığı karıştırır.

16:30 Fatih Ürek ile Gelin Görümce: Fatih Ürek'in sunduğu yemek yarışmasında, dünürler, eltiler, gelinler ve görümceler hem lezzet hem de haftalık büyük ödül olan 100 bin lira için kıyasıya rekabet ediyorlar.

19:00 NOW Ana Haber: Türkiye ve dünyadan en sıcak gelişmeler, en çarpıcı görüntülerle NOW Ana Haber’de izleyiciye sunuluyor.

20:00 Müstakbel Damat: Merakla beklenen sinema filmi ekranlara geliyor.

22:15 Müstakbel Damat: Merakla beklenen sinema filmi ekranlara geliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ