Televizyon ekranları, 17 Mayıs 2024 Cuma günü için hazırlanıyor çünkü NOW TV'nin özel yayın akışı büyük bir merak konusu haline geldi. İşte, bu heyecan verici günün detayları...

NOW TV yayın akışı (17 Mayıs 2024)

Merhaba ve hoş geldiniz! FOX TV'nin 17 Mayıs 2024 Cuma yayın akışına göz atmak için buradasınız. Bugün, unutulmaz anlarıyla dolu bir günü sizin için hazırladık. Sizi, heyecan dolu programlarımızla baş başa bırakacak ve ekrandaki eğlence dolu dakikaları kaçırmamanız için burada olacağız. Hazırsanız, şimdi FOX TV'nin bugünkü yayın akışına birlikte göz atalım!

Gecenin ilerleyen saatlerinde, televizyon ekranlarında dizi severler için dopdolu bir yayın akışı sunuluyor. İşte gece boyunca ekrana gelecek programlardan bazıları:

00:15 - "Gaddar"

Dağhan, ailesini yeniden bir araya getirmeye ve kaybettiği aşkını geri kazanmaya çalışırken, kendisini acımasız düşmanlarla çevrili bulur ve giderek bir gaddara dönüşür. Bu dizi, merhametin yok olduğu bir dünyada hayatta kalmaya çalışan Dağhan'ın hikayesini anlatıyor.

Gaddar 17 Bolum Fragmani Yayinlandi

02:45 - "Ruhun Duymaz"

Onur Karasu, genç yaşına rağmen istihbarat dünyasında başarılı bir kariyere sahiptir. Türkiye'nin önde gelen kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral'ın izini sürerken, kirli işlerin perde arkasında olduğunu keşfeder. Ancak işler, Onur'un beklemediği zorluklarla dolu bir hale gelir.

05:00 - "Kefaret"

Zeynep, sakin bir kasaba lisesinde öğretmenlik yaparken, kızının aniden kaybolmasıyla hayatı altüst olur. Umutsuzluğa kapılmadan kızını bulmaya çalışırken, İstanbul'dan atanan genç bir komiser olan Sinan'ın yardımıyla umudunu korur.

06:00 - "Bay Yanlış"

Zengin ve özgür ruhlu Özgür ile ilişkiler konusunda başarısızlık yaşayan Ezgi arasındaki komik ve duygusal hikayeyi konu alan bu dizi, yanlış insanların doğru zamanlarda bulunabileceğini gösteriyor.

07:45 - "İlk Bakış"

Güne haberlerle başlayan bir programla devam ediyoruz. Son dakika gelişmeleri, güncel olaylar ve önemli haber başlıklarıyla günün özeti sunuluyor.

08:00 - "İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu"

Spor, hava durumu, ekonomi ve daha fazlasıyla dolu bir programla güne enerjik bir başlangıç yapılıyor.

Ilker Karagoz Kac Yasinda Ilker Karagoz Nereli Ilker Karagoz Evli Mi

10:30 - "Çağla ile Yeni Bir Gün"

Çağla Şıkel'in sunumuyla, sağlık, beslenme, güzellik ve daha birçok konuda bilgilendirici ve eğlenceli bir programla devam ediyoruz.

12:00 - "Yasak Elma"

Çağatay'ın intikam arayışıyla dolu hikayesi, beklenmedik olaylarla dolu bir şekilde devam ediyor.

13:45 - "En Hamarat Benim"

Temizlik ve mutfak becerilerini sergileyen yarışmacıların rekabetine tanık olacağınız eğlenceli bir yarışma programı.

En Hamarat Benim De Dis Ses Kim En Hamarat Benim Basvurusu Nasil Yapilir

16:30 - "Gaddar"

Dağhan'ın mücadelesi ve kararlılığı, onu merhametsiz düşmanlarla karşı karşıya getirirken, karanlık sırların peşinde ilerlemeye devam ediyor.

19:00 - "Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber"

Türkiye ve dünyadan en güncel ve çarpıcı haberlerle günün özeti sunuluyor.

Fox Haber Sunucusu Kim Selcuk Tepeli Nereden Mezun Kac Yasinda Nereli

20:00 - "Gaddar"

Dağhan'ın kararlılığı, onu tehlikeli bir çatışmanın içine sürüklerken, geçmişiyle yüzleşmeye hazır hale geliyor.

23:30 - "Orta Sayfa"

Deneyimli gazetecilerin katılımıyla, güncel konular ve siyaset üzerine canlı tartışmalarla günün kapanışını yapıyoruz.

Kaynak: Haber Merkezi