Televizyon izleyicileri, 10 Haziran 2024 Pazartesi günü NOW TV'nin yayın akışını merakla bekliyor. Gün boyunca hangi programların ekrana geleceğini öğrenmek ve favori içeriklerini kaçırmamak isteyenler için detaylı bir rehber hazırladık. İşte, 10 Haziran 2024 Pazartesi günü NOW TV'de yayınlanacak programların tüm detayları burada.

NOW TV yayın akışı (10 Haziran 2024)

Televizyon izleyicileri, 10 Haziran 2024 Pazartesi günü NOW TV yayın akışı merakla bekliyor. Gün boyunca ekrana gelecek programları öğrenmek ve favori içeriklerini kaçırmamak isteyenler için detaylı bir liste sunuyoruz:

00:30 - Kirli Sepet (Dizi): Zenginlerle fakirler arasındaki uçurumu konu alan, aşkın, sırların, yalanların ve dayanışmanın hikayesi; bazen gözyaşları getiren, bazen de gülümseten...

02:45 - Yasak Elma (Dizi): Çağatay'ın Doğan'a yaptıklarından sonra Doğan kararlı bir şekilde Çağatay'dan kurtulmaya çalışır. Ancak planı beklediği gibi gitmeyecek ve büyük bir felakete yol açacaktır.

04:45 - Yaz Şarkısı (Dizi): Babasının hayalini gerçekleştirmek için İstanbul'a gelen ve bu uğurda çaba harcayan Yaz'ın hikayesi.

05:45 - Her Yerde Sen (Dizi): Aynı evi paylaşmak zorunda kalan, inatçı Demir ile Selin'in hikayesi. Üstelik birinin çalıştığı şirkete, diğerinin de yönetici olarak gelmesiyle işler karışır.

07:45 - İlk Bakış (Haber): Türkiye ve dünyadan günün en önemli gelişmelerini içeren haber bülteni.

08:00 - İlker Karagöz ile Hafta Sonu Çalar Saat (Haber): Spordan, sıcak haberlere, hava durumundan ekonomiye kadar çeşitli konuları ele alan bir program.

10:30 - Yabani (Dizi): Zengin, güçlü ve köklü bir ailenin çocuğu olan genç bir adam, kaçırılıp zorlu koşullarda büyümek zorunda kalır ve gerçek ailesini bulmak için mücadele eder.

13:30 - Kirli Sepet (Dizi): Zenginlerle fakirler arasındaki uçurumu konu alan, aşkın, sırların, yalanların ve dayanışmanın hikayesi; bazen gözyaşları getiren, bazen de gülümseten...

16:00 - Şahane Hayatım (Dizi): Derin uçurumların ve ayrıcalıklı insanların dünyasında başarılı, burslu, matematik şampiyonu genç bir kızın hayallerini gerçekleştirme çabası. Adaletsizlikle dolu bir dünya onu büyük bir seçim yapmaya ve haydut olmaya iter.

19:00 - Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber (Haber): Türkiye ve dünya genelinden en çarpıcı gelişmeleri sunan haber programı.

20:00 - Bursa Bülbülü (Film): Bir kaset çıkarma hayali kuran Cengiz'in hayatının dönüm noktalarını konu alan bir film.

22:45 - Bursa Bülbülü (Film): Cengiz'in kaset çıkarma hayali etrafında gelişen olayları anlatan bir film.

Kaynak: Haber Merkezi