Nizip Devlet Hastanesi'nde çalışan Bilal Yetkin, ani ve beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetti. Ancak, ölümünün ardındaki gerçek sebepler hala bir muamma olarak kalmaya devam ediyor. Vatandaşlar, bu acı dolu olayın perde arkasını aydınlatmak için araştırmalara giriştiler. Peki, BNizip Devlet Hastanesi hemşiresi Bilal Yetkin öldü mü? Bilal Yetkin neden öldü? İşte, merak edilen o detaylar...

Bilal Yetkin öldü mü?

Gaziantep'in Nizip ilçesinde, ailesi ve arkadaşları tarafından 2 gün boyunca haber alınamayan Bilal Yetkin, yalnız yaşadığı evinde hayatını kaybetti. Olay, Nizip ilçesinin Mevlana Mahallesi'nde, Belkız Caddesi üzerinde bulunan 115 numaralı adreste gerçekleşti.

Bilal Yetkin neden öldü?

İddiaya göre, Nizip Devlet Hastanesi'nde hemşire olarak çalışan 29 yaşındaki Bilal Yetkin'den ailesi ve arkadaşları bir süredir haber alamıyordu. Durumu fark eden kız kardeşi, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri, Bilal Yetkin'in yaşadığı eve yönlendirildi. İtfaiye ekipleri tarafından eve giriş yapıldığında, Bilal Yetkin hareketsiz bir şekilde bulundu. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Yetkin'in hayatını kaybettiği tespit edildi. Genç hemşirenin cesedi, olay yerinde yapılan işlemlerin ardından ölüm nedeninin belirlenebilmesi için Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Bilal Yetkin'in, Nizip Devlet Hastanesi'nde yeni göreve başladığı ve 1 Nisan 2024 tarihinde göreve başladığı öğrenildi.

Olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Haber Merkezi