Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi öncesi, büyük ödül hayali kuran vatandaşlar, bilet almak için Nimet Abla Gişesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Yılbaşı biletleri için akla ilk gelen satış noktası olan Nimet Abla'nın şubeleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçi akınına uğruyor. Şanslarını artırmak isteyen vatandaşlar, yılbaşı özel çekilişi biletlerini Nimet Abla şubelerinden temin ediyorlar. Nimet Abla, 1931 yılının yılbaşında sattığı biletlerden birine isabet eden 100 Bin lira büyük ikramiye ile ünlenmişti. Bu olay, Nimet Abla'ya duyulan güveni artırarak İstanbul halkının yanı sıra Türkiye'nin birçok ilinden gelenleri de gişelerine yönlendirmiştir. Nimet Abla'nın talih getirdiğine inanan insanlar, onun adını duydukları anda şanslarını artırmak adına gişelerinden bilet almaya başlamışlardır.

Nimet Abla nerede? Nimet abla bilet nereden alınır? Nimet Abla şubesi nerede?

Piyango bileti almak isteyen İstanbullular Nimet Abla bayisinden bilet almak için yarışa girdi. Daha önce çok kez Nimet Abla'dan bilet alanlara talih kuşunun konduğu düşünülürse vatandaşlar Nimet Abla'dan piyango bileti alması anlaşılır karşılanmaktadır. Peki Nimet Abla'dan bilet almak isteyen vatandaşlar nereye gitmeli? İşte Nimet Abla şubeleri:

Nimet Abla Bakırköy Gişesi : Cevizlik, İstanbul Cd. No:5, 34142 Bakırköy/İstanbul 

Nimet Abla Emiönönü Gişesi: Hobyar, Arpacılar Cd. No:13, 34112 Fatih/İstanbul

Nimet Abla kaça kadar açık? Nimet abla yarın açık mı?

Milli Piyango bileti almak için Nimet Ablaya gitmek isteyen vatandaşlar Nimet Abla kaça kadar açık diye merak ediyor. Nimet abla bilet gişeleri her gün sabah 08.00 ile akşam 19.00 arası açıktır.

Kaynak: Haber Merkezi