Televizyon dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri olan Hakan Ural, uzun süredir "Neler Oluyor Hayatta?" programında ekrana gelmiyor ve bu durum merak konusu haline geldi. İzleyiciler, sevdikleri ismin neden programa katılmadığını ve hayatında neler olup bittiğini bilmek istiyor. Hakan Ural'ın sessizliği, sadece programın değil, onun hayranlarının da gündemine oturmuş durumda. Peki, Hakan Ural neden yok? Bu sorunun yanıtını ararken, televizyon dünyasının perde arkasında neler olup bittiğini keşfetmeye hazır olun. İşte detaylar...

Neler Oluyor Hayatta Hakan neden yok?

Kanal D'nin canlı yayınlanan haber programı "Neler Oluyor Hayatta", Nur Tuğba Algül ve Hakan Ural'ın sunumuyla hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Ancak son günlerde programın vazgeçilmez ismi Hakan Ural'ın ayrılıp ayrılmadığı konusu gündemi meşgul ediyor. İzleyiciler, bu konuda yapılan açıklamaları beklerken, Hakan Ural'ın programdan ayrılıp ayrılmadığı henüz netlik kazanmış değil.

Hakan Ural, 2 Ocak 1968 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Babası ünlü şarkıcı Selçuk Ural olan Hakan Ural, zorlu bir çocukluk geçirdi. 16 yaşına kadar babasının velayetini alamayan Ural, ardından anneannesinin yanında Fındıkzade'de büyüdü. Hayatına farklı işlerde çalışarak devam eden Ural, 16 yaşında mankenlik kariyerine adım atmıştır. Bu süreçte Yeşilçam'dan teklifler alan ancak Amerika'daki eğitimini tamamlamak üzere giden Hakan Ural, dönüşünde birçok ünlü isimle başrolde yer aldığı projelere imza atmıştır.

Özel hayatında ise 19 yaşında Sibel Can ile evlenen Hakan Ural, bu birliktelikten iki çocuk sahibi olmuştur. Uzun yıllar emlakçılık yapan Ural, 1999'da sahte çürük raporu aldığı gerekçesiyle hapis cezasına çarptırılmış, ancak Şartlı Tahliye Yasası'ndan yararlanarak cezasının bir kısmını tamamlamış ve askere gitmiştir.

Kariyerinde televizyonculuktan sinemaya, dizilerden program sunuculuğuna uzanan geniş bir yelpazeye sahip olan Hakan Ural, son olarak 2019 yılında başlayan "Neler Oluyor Hayatta" programında Nur Tuğba Algül ile birlikte yorumculuk yapmaktadır.

Gelinen noktada, Hakan Ural'ın "Neler Oluyor Hayatta" programından ayrılıp ayrılmadığıyla ilgili net bir bilgi bulunmamakla birlikte, izleyiciler merak içinde gelişmeleri beklemeye devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi