Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Seçimli Olağan Genel Kurulu'nun ikinci gününde, kulübün geleceğini belirleyecek olan başkanlık seçimlerinde, binlerce Fenerbahçeli oy kullanmak üzere sandığa gitti. Bu önemli günün içinde dikkat çeken isimlerden biri de Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce oldu.

Sarı lacivertli kulübün taraftarları tarafından merakla beklenen seçimde oy kullanan İnce, sandığa giderken objektiflere yakalandı. Sosyal medya hesabından da bu anın fotoğrafını paylaşan İnce, kısa bir açıklama yaparak duygularını ifade etti.

İnce, "Kongre üyesi olduğum Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başkanlık seçimi için oyumu kullandım. Şimdiden sonuçların Fenerbahçe camiasına hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Seçim süreci, kulübün geleceği üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un aday olduğu seçimler, kulübün önümüzdeki dönemde izleyeceği yolun belirlenmesi açısından büyük önem taşıyor. Genel Kurul'da oy verme işlemi sabah 10.00'da başladı ve akşam saatlerinde, saat 17.00'de sona erecek. Sonuçlar merakla beklenirken, taraftarlar yeni başkanlarını heyecanla bekliyor.

Kaynak: Haber Merkezi