Ünlü oyuncu Müge Boz ve basketbolcu Caner Erdeniz, mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırdı. 2019 yılında Barselona’da dünyaevine giren çift, geçtiğimiz günlerde ikinci çocuklarını kucaklarına aldı. Müge Boz, bir erkek bebek dünyaya getirdiğini ve bebeklerine Rika ismini verdiklerini duyurdu.

Müge Boz, hamilelik süresince sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini bu özel süreçte yanında hissetti. Hamileliğin son günlerinde, duygusal ve umut dolu paylaşımlar yaparak, takipçilerini heyecanlandırmıştı.

Muge Boz Ve Caner Erdenizin Mutlulugu Iki Katina Cikti 1

Caner Erdeniz de eşi Müge Boz'un doğum yaptığını sosyal medyadan, "1 Haziran sabah saatlerinde oğlumuz Rika Erdeniz sağlıkla dünyaya geldi. Tüm güzel dilekleriniz için teşekkürler" sözleriyle duyurdu. Müge Boz, bebeklerinin doğum fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak bu mutlu anı takipçileriyle paylaştı.

Müge Boz'un paylaştığı fotoğraflarda, sezaryenle gerçekleşen doğum öncesi ve sonrasındaki anlar yer aldı. Boz, paylaşımında duygusal bir not da ekledi: "İşte doğuma giderken böyleydik... Sezaryen olması her şeyi o kadar farklılaştırdı ki, ilk doğum deneyimime göre. Doğumhaneye kutlama enerjisiyle girdim. Vina, ilk anlardan itibaren hastanede bizimleydi."

Muge Boz Ve Caner Erdenizin Mutlulugu Iki Katina Cikti 3

Oyuncu ayrıca, "Ve işte yine ben odada tek başımaydım, Caner gelene kadar. Bu sefer bambaşka duygularla, bambaşka bir Müge olarak anneliğimi bekledim. Rika’mı ilk gördüğüm anı, sesini, Caner’in elimi sımsıkı tutuşunu hiç unutamam. Şükürler olsun bebeğimiz sağlıkla dünyaya geldi. Bu güzel fotoğraflar da o günden bize en değerli anılar olarak kaldı... Hoş geldin ailemize Rika’m" diye devam etti.

Müge Boz ve Caner Erdeniz, yeni doğan bebekleri Rika ile birlikte yeni bir hayatın kapılarını aralarken, sevenlerinden gelen tebrik ve iyi dilek mesajlarıyla mutluluklarını paylaştılar. Bu özel anlar, Boz'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlarla tüm Türkiye tarafından sevinçle karşılandı.

Kaynak: Haber Merkezi