30 Mayıs Perşembe günü, Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in nefes kesen bölümünde izleyicileri şaşırtan bir gelişme yaşandı.

Müge Anlı'da Son Dakika Haberleri! Kayıp Kız Lamia Sayınkarakaya Ailesinin Karşısında! (1)

Programın canlı yayınında, uzun süredir kayıp olan Lamia Sayınkarakaya'nın beklenmedik bir şekilde ortaya çıkmasıyla birlikte gözler bu gizemli vakayı aydınlatmaya çevrildi. 

Müge Anlı'da Son Dakika Haberleri! Kayıp Kız Lamia Sayınkarakaya Ailesinin Karşısında! (5)

Müge Anlı ile Tatlı Sert: Lamia Sayınkarakaya olayı son dakika 

Günlerdir kayıp olarak aranan Lamia Sayınkarakaya, sonunda Müge Anlı stüdyolarına geldi ve anne ve babasıyla kucaklaştı. Ancak, Lamia'nın beklenmedik dönüşü, büyük bir aile dramanın ortasında gerçekleşti. Anne ve baba duygusal bir şekilde, "Bizim çocuğumuz kandırıldı" ifadeleriyle Lamia'nın durumunu açıkladılar.

Müge Anlı'da Son Dakika Haberleri! Kayıp Kız Lamia Sayınkarakaya Ailesinin Karşısında! (4)

Lamia ise stüdyoda yaptığı konuşmada, ailesiyle iletişim sorunu yaşadığını ve kendisini ifade edemediğini belirtti. "Benim ailemle hiçbir sıkıntım yok. Ben kendimi anlatamıyorum. İletişim kuramıyoruz. Bizim tek sıkıntımız iletişim. Anlaşamıyoruz. Çözemiyoruz" diyen Lamia, duygusal bir açıklama yaparak yaşadığı zorlukları dile getirdi.

Müge Anlı'da Son Dakika Haberleri! Kayıp Kız Lamia Sayınkarakaya Ailesinin Karşısında! (7)

Ayrıca, kendisini sevdiğini ve yaş farkının umurunda olmadığını dile getirerek, "Ben bu adamı seviyorum. Aramızdaki yaş farkı umrumda değil. Ben madde kullandığını görmedim. Ben Murat'ı seviyorum" sözleriyle dikkat çekti.

Kaynak: HABER MERKEZİ