ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı, 7 Haziran Cuma günü çarpıcı bir olaya sahne oldu. Programda, 2 ay boyunca kayıp olarak aranan Güllü Çolak'ın yeğeninin canlı yayında yaptığı dehşet verici açıklama büyük yankı uyandırdı. Güllü Çolak'ın iddiasına göre, babaannesi ve halası birini öldürüp kıyma makinesinden geçirmiş ve lavabodan akıtmışlardı. Bu şok edici iddia, programın izleyicilerini derin bir şaşkınlığa sürükledi ve cinayetin perde arkası detayları merak konusu oldu.

Müge Anlı'da Dehşet Verici Iddia Kıyma Makinesinden Ceset Mi Akıtıldı (8)

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, 7 Haziran Cuma günü, şok edici bir iddia ile izleyicileri şaşkına çevirdi. 2 ay boyunca kayıp olarak aranan Güllü Çolak'ın yeğeni, canlı yayında dehşet verici bir açıklama yaptı. Ahmet, "Babaannem ve halam birini öldürüp kıyma makinesinden çekip lavabodan akıtmışlar. Ardından kokusu gitsin diye aylarca evi temizlemişler. Babaannem 'O adam ne kadar pis kokmuştu' diye anlatmıştı" şeklinde konuştu.

Müge Anlı'da Dehşet Verici Iddia Kıyma Makinesinden Ceset Mi Akıtıldı (4)

Güllü Çolak ve annesi Cennet Çolak, canlı yayına katılarak bu iddialara cevap verdi. Güllü, "Çocuklar benim yanımda. Denetime geldiler. Hepsi onay verdi. Benim 5 tane çocuğum var" derken, sevgilisi Mehmet ise çocuklarının Güllü'nün yanında kalmamasını istediğini belirtti. Mehmet, "Ben biraz kendimi toparlayınca düzen kurunca çocuklarımı yanıma alacağım" dedi.

Müge Anlı'da Dehşet Verici Iddia Kıyma Makinesinden Ceset Mi Akıtıldı (9)

Güllü Çolak, iddialara ilişkin, "Biz inek aldık. Onu çektik" şeklinde açıklamada bulundu. Ancak Cennet'in torunu Sibel, "Babaannem evde çekilen eti yemedi. 'O makineden çıkan hiçbir şeyi içim kaldırmıyor' dedi. Bize yedirirdi. Kendisi yemezdi. İnşallah bize adamı yedirtmemişlerdir" dedi.

Müge Anlı'da Dehşet Verici Iddia Kıyma Makinesinden Ceset Mi Akıtıldı (6)

Cennet Çolak ise, "Benim kıyma olayından haberim yok" şeklinde savunma yaptı. Güllü ise iddiaları reddederek, "Böyle bir şey varsa ispatlasınlar. Yalan söylüyorlar. Ahmet 14 yaşında kız kaçırdı. Ben tepki gösterince bana düşman oldular" şeklinde konuştu.

Müge Anlı'da Dehşet Verici Iddia Kıyma Makinesinden Ceset Mi Akıtıldı (7)

Güllü Çolak'ın abisi Durmuş Çolak, yaşananları doğrulayarak, "Bu olayı bana anlattılar ama kimi öldürdüğünü söylemediler. Ben jandarmaya şikayet ettim ama kanıtım olmadığı için bir sonuç çıkmadı. Borçlu oldukları kişiyi öldürüp kıyma makinesinden geçirmişler. Annemin kıyma görünce midesi bulanıyor. Kıyma yiyemiyor. Taner'in adı Durdu. 6 tane karısı var. Kendine estetik yaptırdı" dedi.

Müge Anlı'da Dehşet Verici Iddia Kıyma Makinesinden Ceset Mi Akıtıldı (6)

Canlı yayına bağlanan Güllü Çolak'ın erkek kardeşi Mehmet'in 7.eşi ise şu açıklamayı yaptı: "Cennet salça yapıp satardı asla kendisi o makineden çekilmiş salçayı yemezdi. Dışarıdan alırdı." Cennet ise hakkındaki iddiaları reddetti.

Müge Anlı'da Dehşet Verici Iddia Kıyma Makinesinden Ceset Mi Akıtıldı (5)

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, bu olayın ardından izleyicileri şaşkına çeviren bir başka gizemi aydınlattı. Ancak, yaşananların detayları ve gerçeklik payı hala netlik kazanmayı bekliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ