Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 28 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Manisa'da kaybolan Selin Öztürk olayı ele alındı. Müge Anlı Selin Öztürk'ün kaybolmadan önce görüşmüş olduğu arkadaşları Muhammed ve Tolga'yı programında ağırlayarak olayın iç yüzünü aydınlatmaya çalıştı. Peki, 28 Mayıs 2024 Müge Anlı İle Tatlı Sert son dakika gelişmeleri neler, Selin Öztürk'ün başına ne geldi, Selin Öztürk hayatta mı? İşte detaylar...

Müge Anlı son dakika: Selin Öztürk cinayete kurban mı gitti?

Selin Öztürk'ün annesi Yeliz Karalar, kızının kaybolması üzerine Müge Anlı'ya başvurdu. Anne Karalar, kızının son olarak babasının evine duş almaya gittiğini ancak o günden beri haber alınamadığını belirtti. Selin'in 4 yıl önce Gökhan Öztürk ile evlendiği ve eşinin şu an cezaevinde olduğu ortaya çıktı.

Whatsapp Image 2024 05 28 At 11.36.15 (1)

Selin'in abisi Furkan, annesiyle yıllardır görüşmediğini ve annesi ile kardeşinin uyuşturucu kullandığını ifade etti. Furkan, aile içinde maddi ve manevi sorunlar yaşandığını belirtti.

Müge Anlı son dakika: Selin Öztürk cinayete kurban mı gitti?-2

Furkan'ın Selin'in kaybıyla ilgili sözleri, yeni soru işaretleri doğurdu. Müge Anlı ve ekibinin çalışmaları sonucunda, Selin Öztürk'ün cezaevinde olmadığı tespit edildi.

Müge Anlı son dakika: Selin Öztürk cinayete kurban mı gitti?-3

Anne Yeliz Hanım, kızının kaybından abisini ve babasını sorumlu tutarken; Selin Öztürk'ün kaybolmadan önce görüştüğü arkadaşları Muhammet ve Tolga canlı yayına katıldı.

Whatsapp Image 2024 05 28 At 11.36.15

Selin Öztürk'ün borç yüzünden darbedilip öldürüldüğüne dair henüz net bir bilgi bulunmamakla birlikte, soruşturma devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ