Milyonlarca televizyon izleyicisinin ekran başına kilitlendiği, gerilim dolu anların yaşandığı Türk televizyonunun fenomen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in son bölümleri, Şerife'nin gizemli hikayesiyle damgasını vurdu. Peki, izleyicilerin merakla sorduğu soru şu: Müge Anlı Şerife kimdir? Hasan Çelik Şerife olayı nasıl bir sırlarla dolu? Bu yazıda, programın en çarpıcı anlarından biri olan bu olayın detaylarına ve merak uyandıran karakter Şerife'nin hayatına dair bilgilere ışık tutacağız. İşte detaylar...

Müge Anlı Şerife kimdir? Hasan Çelik Şerife olayı

Ankara'nın sakin sokaklarından birinde yaşayan 73 yaşındaki Hasan Hüseyin Çelik, 73 gün önce evinden ayrıldı ve bir daha geri dönmedi. Kaybolan yaşlı adamın ailesi, acı bekleyişin ardından umutlarını kaybetmemek adına Müge Anlı'nın programına başvurdu.

Hasan Bey'in kayboluşuyla birlikte ortaya çıkan karmaşada, kardeşi Veysel Çelik, Müge Anlı'nın programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Veysel Çelik, kaybolanın eşi Seher ve kızı Şerife'yi suçlayarak dikkatleri aile içindeki gizemli gerilime çekti.

Kent güvenlik sistemi kameralarına yansıyan görüntüler, kaybolan Hasan Hüseyin Çelik'in yanı sıra kaybolan aracında bulunan iki kişiyi gösteriyor. İddialara göre, bu kişilerden biri, Hasan Bey'in aracını tamir için götürdüğü oto tamircisi Raci Çoban. Programa bağlanan Raci Çoban, yaşlı adamın aracını tamir ettiğini ve damadının arabasını bozduğunu söyledi.

Programda ortaya atılan bir başka çarpıcı iddia ise Hasan Hüseyin Çelik'in kızı Şerife ile ilgili. Yayına bağlanan kişiler, Şerife'nin kocasına büyü yaptırdığını iddia etti, bu da olaya yeni bir boyut kazandırdı.

Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibi, 30 Ocak Salı günkü bölümde de Hasan Hüseyin Çelik'in izini sürmeye devam ediyor. Kaybolan yaşlı adam ve aracındaki gizemli kişilerin kimliği merakla beklenirken, ailenin çığlık attığı bu dramatik hikaye, her geçen gün daha da karmaşıklaşıyor.

Kaynak: Haber Merkezi