Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, ATV’de hafta içi her gün saat 10’da başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla izleyici karşısına çıkıyor.

Müge Anlı Lamia Sayınkarakaya Aile Evine Dönecek Mi Lamia Sayınkarakaya'dan Şok Açıklamalar! (2)

30 Mayıs Perşembe günü yayınlanan bölümde, kayıp Lamia'nın durumu ele alındı. İzleyiciler, Lamia'nın evine ve ailesine dönüp dönmeyeceğini merak ederken, programda yaşanan gelişmeler büyük bir heyecanla takip edildi. İşte 30 Mayıs Perşembe günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşananlar…

Müge Anlı Lamia Sayınkarakaya Aile Evine Dönecek Mi Lamia Sayınkarakaya'dan Şok Açıklamalar! (1)

Lamia Sayınkarakaya aile evine dönecek mi?

Uşak'ta kaybolan ve günler sonra Müge Anlı'da bulunan Lamia'nın evine ve ailesine dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu. Lamia'nın, annesinden büyük olan dönerci sevgilisi Murat Çanak ile 1 Haziran'da evleneceği iddiaları gündeme geldi. Lamia'nın ailesi, gözyaşları içinde kızlarına "evine dön" diye yalvararak geri dönmesi için çağrıda bulundu. 

Müge Anlı'nın sunduğu programda dün yayın sonrası yaşananlar, izleyenleri derinden etkiledi. Lamia'nın 6 yaşındaki kardeşi, ablasına gözyaşları içinde evine dönmesi için yalvardı. Israrla Uşak'a gitmek istediğini belirten Lamia'nın ne yapacağı büyük bir merak konusuydu. Ancak uzun süren ikna çalışmalarının ardından Lamia, tekrar Müge Anlı stüdyolarına geri döndü.

Stüdyoda ailesiyle kucaklaşan Lamia'nın dünkü tavrından eser kalmamıştı. Anne ve babasına sarılan Lamia, "Ağlayacak bir şey yok artık. Bugün başka bir Lamia var. Ben her şeyi bırakıyorum. Ailemin yanına dönüyorum. Herkes işini gücünü bıraktı, benimle uğraştı. Bana el uzatan herkese çok teşekkür ederim. Ailem her şeyden daha değerli," diyerek ailesine döneceğini açıkladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ