ATV'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 11 Haziran Salı günü yine izleyicilerle buluştu. Programda, kıyma makinesi cinayeti iddiasında yeni bir gelişme yaşandı ve olayın detayları merakla takip edildi.

Müge Anlı Kıyma Makinası Cinayetinde Flaş Gelişme! 11 Haziran 2024 Salı Günü Neler Yaşandı (1)

Esrarengiz olayların ele alındığı programda, cinayetlerin aydınlatılması ve kayıpların bulunması için çaba harcanıyor. Avukat Rahmi Özkan ve Doktor Şevki Sözen'in katkılarıyla ilginç olaylar ve gelişmeler izleyicilere aktarılıyor. Müge Anlı'nın programında 11 Haziran Salı günü yaşananlar ise programın takipçileri tarafından ilgiyle izlendi.

Müge Anlı Kıyma Makinası Cinayetinde Flaş Gelişme! 11 Haziran 2024 Salı Günü Neler Yaşandı (5)

Mehmet Taşpınar ve Ayşe Gökburun canlı yayında karşı karşıya geldi. Taşpınar, Ayşe'yi tanımadığını iddia etmişti ancak Ayşe yayına bağlandı. Taşpınar, ilişkilerinin bittiğini ve Ayşe'nin kendisini tanımadığını söylediğini belirtti.

Müge Anlı Kıyma Makinası Cinayetinde Flaş Gelişme! 11 Haziran 2024 Salı Günü Neler Yaşandı (3)

Ayşe ise 6 yıl önce telefonda tanıştıklarını ve bir süre Mehmet'in ailesinin evinde kaldıklarını açıkladı. Güllü'nün kardeşi Taner'in kendisine kötü sözler söylediğini, Mehmet'in Güllü yüzünden kendisine şiddet gösterdiğini ve Mehmet'in kendisi için artık bir anlam ifade etmediğini dile getirdi. Yayın, Müge Anlı tarafından bir ihbar olarak kabul edildi ve konuyla ilgili sosyal hizmetler devreye girdi.

Kaynak: Haber Merkezi