Real Madrid'in zaferi sonrası Jude Bellingham, Jose Mourinho ile ilgili bir sürpriz açıklamada bulundu. Portekizli teknik adam, genç yıldıza Fenerbahçe'ye gelme çağrısında bulundu.

Real Madrid'in Şampiyonlar Ligi zaferiyle birlikte futbol dünyası coşkuyla dolarken, galibiyetin tadını çıkaran isimlerden biri de Jude Bellingham oldu. Ancak, kutlamalar sırasında yaşanan bir olay, dikkatleri üzerine çekti ve gündeme bomba gibi düştü.

20 yaşındaki İngiliz futbolcu, galibiyet madalyasını annesi Denise'e takarken, Jose Mourinho ile esprili bir diyaloga girişti. Bellingham, Mourinho'nun yanına giderek annesinin uzun süredir kendisine hayran olduğunu belirtti ve bu durum herkesi güldürdü.

Mourinho Real Madridin Yildizina Fenerbahceye Gel Dedi

Mourinho ise, bu esprili anın ardından genç futbolcuya Fenerbahçe'ye gelme çağrısında bulundu. TNT Sports'ta yorumculuk yapan Mourinho, Bellingham'a, "Eğer seneye Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe'ye karşı oynarsan, sakin ol!" şeklinde bir uyarıda bulundu.

Bu olay, futbol camiasında büyük yankı uyandırdı. Mourinho'nun esprili ve samimi tavrı, futbolseverler tarafından olumlu karşılandı ve birçok kişi tarafından takdirle karşılandı.

"Şimdi Fenerbahçe'ye geliyorsun"

Bellingham, Mourinho'nun çağrısına ilişkin yaptığı açıklamada, "Jose Mourinho'ya, 'Annem ile bir fotoğraf çektirebilir misiniz? Yıllardır sizi takip ediyor ve sizi çok seviyor' dedim. O da kabul etti ve fotoğraf çektirdi. Daha sonrasında ise bana, 'Şimdi Fenerbahçe'ye geliyorsun' dedi." şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi