Sinema meraklılarının ve hayranlarının gözleri, merakla beklenen Morbius filmi hakkında her ayrıntıyı arıyor. "Morbius nerede çekildi? Konusu ve oyuncuları" gibi sorular, film tutkunlarının zihninde dolaşıp duruyor. Heyecan verici atmosferi ve etkileyici oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bu yapım, sadece seyirciyi büyülemekle kalmayıp, çekimlerinin gerçekleştiği yerlerle de ilgi çekiyor. İşte, bu merakı gidermek için beklenen cevaplar...

Morbius Filmi Nerede Çekildi?

Morbius filmi İspanya, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri'nde çekildi. Çekimler Ocak 2020'de başladı ve Mart 2020'de tamamlandı.

Ne Zaman Çekildi?

Morbius filminin vizyon tarihi ilk olarak 30 Temmuz 2020 olarak belirlenmişti. Fakat COVID-19 pandemisi nedeniyle ertelenerek 1 Nisan 2022'de vizyona girdi.

Morbius Filmi Morbius Nerede Cekildi Konusu Ve Oyunculari-1

Morbius Oyuncuları Kimler?

Filmin başrollerinde Jared Leto (Dr. Michael Morbius), Matt Smith (Milo Morbius), Adria Arjona (Martine Bancroft), Tyrese Gibson (Simon Stroud) ve Jared Harris (Emil Nikols) yer alıyor.

IMDB Puanı Kaç?

Morbius filminin IMDB’de 10 üzerinden 5,1 puana sahiptir.

Morbius Konusu Ne?

Nadir bir kan hastalığıyla mücadele eden Dr. Michael Morbius, kendisini ve diğerlerini kurtarmak için umutsuz bir girişimde tehlikeli bir deney yapar. Deney işe yarasa da onu vampir benzeri bir varlığa dönüştürür. Artık artan güçleri ve kan susuzluğu ile başa çıkmak zorunda kalan Morbius, insanlığını korumak için bir mücadeleye girer.

Kaynak: Haber Merkezi