Reklam
Reklam

Minik satranççılar Aryom'da yarıştı

Gaziemir'de doğayla iç içe konumu ve konforuyla dikkat çeken Aryom Koru, Deha Satranç Kulübü işbirliğiyle satranç turnuvası düzenledi

Minik satranççılar Aryom'da yarıştı
29 Kasım 2019 - 11:10
Reklam

Toplam 33 çocuğun centilmence yarıştığı turnuva toplam 5 tur sürdü; turnuvanın sonunda birinci Atakan Akkaya, ikinci Atakan Avcı ve üçüncü de Mustafa Enzin oldu.
Turnuvada sergiledikleri başarılı performanslardan ötürü tüm öğrencileri tebrik eden Aryom İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday, kendisinin de satranç sporunu çok sevdiğini ve bu turnuvanın önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti.
Zeka gelişimi ve öğrenmeye olumlu katkısı bulunan satranç sporunun gelişimi için özel bir turnuva düzenlediklerini ifade eden Günday “Organizasyonun gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Deha Satranç Kulübü'ne teşekkür ediyoruz. Bu turnuvayı gelecek yıllarda geleneksel hale getirerek daha geniş kitlelerle buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Turnuvanın sonunda dereceye giren öğrencilere havuz başında gerçekleştirilen bir törenle kupaları verilirken, diğer öğrenciler de madalyayla ödüllendirildi. HABER MERKEZİ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam