Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"Migros Hemen" 30 dakikada kapıda

Benzersiz hizmet kalitesiyle perakende sektörüne öncülük eden ve her zaman müşterilerinin hayatını kolaylaştıran yenilikçi çözümleri hayata geçiren Migros, “Migros Hemen” ile binlerce ürünü 30 dakika içinde Migros fiyatları ile sipariş verilen adrese ulaştırıyor.

"Migros Hemen" 30 dakikada kapıda
19 Kasım 2020 - 17:06
Reklam

Migros, 20 yılı aşkın e-ticaret tecrübesini buluşturduğuMigros Hemen’le, başta taze gıdalar olmak üzere raflarındaki binlerce çeşit ürünü sadece 30 dakika içinde müşterilerinin adresine ulaştırıyor.

Migros’un uygulaması Migros Hemen’de yer alanbinlerce ürün mağazadaki etiket fiyatından satın alınabiliyor. Uygulama üzerinden tek tıkla ödeme yaparak sipariş verildikten sonra ortalama 30 dakika içinde müşterilerin kapısına teslimat yapılıyor. Müşteriler siparişin teslim edilme sürecini harita üzerinden de takip edebiliyor. Migros Hemen’in ürün gamında iyi tarım uygulamalarıyla raflara gelen en taze meyve-sebzelerden Türkiye’nin en büyük ve modern entegre tesislerinde üretilen etlere, şarküteri ürünlerinden, kozmetik ürünlerine kadar geniş bir portföy bulunuyor. Ayrıca Migros’a özel ürünler de uygulama üzerinden satın alınabiliyor.

İzmir’de 12 ayrı lokasyonda hizmet veriyor


Migros Hemen, 14 şehirde 95 ayrı lokasyonda08:30 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şu andaİzmir’de ise Mavişehir, Bornova, Gaziemir, Çeşme, Bayraklı, Buca, Karşıyaka, Konak,Üçkuyular ve Narlıdere’de olmak üzere 12 ayrı lokasyondahizmet veriyor. HABER MERKEZİ


 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

test