Kamuoyunda gizemli bir isim olarak beliren Mehmet Ökmen, Mevzuat Genel Müdürlüğüne atanmasıyla birlikte merak konusu haline geldi. Vatandaşlar, bu ismin kimliği ve geçmişi hakkında araştırmalar yapıyor, detayları öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki, Mevzuat Genel Müdürlüğüne atanan Mehmet Ökmen kimdir? İşte detaylar...

Mehmet Ökmen Hakkında

Dr. Mehmet Ökmen, Resmi Gazete'de yayınlanan bir karara göre, Mevzuat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı görevinden Mevzuat Genel Müdürlüğü'ne atanmıştır.

Bakan Tunç'tan açıklama!

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, atamalarla ilgili sosyal medya hesabından bir tebrik mesajı paylaştı. Tunç, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Bakanlığımızın üst kademe yöneticiliklerine atanan birim amirlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Görevlerini devreden birim amirlerimize ise bugüne kadar adaletin gerçekleşmesi için verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür ederim. Adalet hizmetlerinin etkinliğini ve vatandaşlarımıza sunulan hizmetin kalitesini artırmak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz."

Ceza İşleri Genel Müdürlüğüne atanan Mehmet Yılmaz kimdir?

Ceza Isleri Genel Mudurlugune Atanan Mehmet Yilmaz Kimdir 2

Kaynak: Haber Merkezi