2011-2014 yılları arasında Türkiye ve dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi edinen 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde Hürrem Sultan karakterini canlandırarak büyük bir çıkış yapan Meryem Uzerli, oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelmekte. Hülya Avşar'ın YouTube kanalında konuk olduğu programda, Uzerli, evlilikle ilgili sorulara samimi yanıtlar verdi.

Hayatın Kendisi Beni Yaşadı

Ünlü oyuncu, Hülya Avşar'ın cesur sorusu üzerine, "Seninle neden evlenmediler?" şeklindeki soruya şu şekilde yanıt verdi: "Onlar benimle evlenmediler değil. Bazen hayat seni yaşıyor, bazen sen hayatı yaşıyorsun. Bir dönem hayat beni yaşadı. En önemli şey bana göre hataları bilmeyerek yapmak."

Meryem Uzerliden Evlilik Aciklamasi Bir Donem Hayat Beni Yasadi-1

Uzerli, aşkın başarı ya da başarısızlık kriterlerine de değindi: "Ne zaman aşk başarılı ki? Biriyle beraber olup onunla hayatının sonuna kadar birlikte olunca başarı mı oluyor? Ya da ayrılınca başarısız mı? Bence aşk için başarılı ya da başarısız diye bir şey yok."

Özel Hayatındaki İlişkiler

Meryem Uzerli'nin özel hayatı, kameraların ve meraklı gözlerin sürekli odağında. 2012 yılında tanıştığı iş insanı Can Ateş ile başlayan ilişkisi, kısa sürede Türkiye'nin en dikkat çeken çiftlerinden biri haline gelmişti. İkilinin bu ilişkiden kısa bir süre sonra kızları Lara Jemine Uzerli dünyaya geldi. Ancak, yoğun medya ilgisi ve farklı yaşam tarzları nedeniyle Uzerli ve Ateş yollarını ayırdı.

Yaşamının bir bölümünü Almanya'da geçiren ve bu süre zarfında Türkiye'yi sık sık ziyaret eden Uzerli, 2021 yılında Amerikalı sevgilisiyle olan ilişkisiyle dikkatleri üzerine çekti. Ancak, Uzerli'nin sosyal medya hesaplarından hiçbir zaman sevgilisi hakkında bilgi paylaşmaması, magazin dünyasında merak konusu oldu.

Meryem Uzerli, kariyerindeki başarıları ve özel hayatındaki iniş çıkışlarla adından sıkça söz ettiriyor. Hem Türkiye'de hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncunun, hayatı boyunca aldığı kararlar ve yaşadığı deneyimlerle ilgili ilerleyen dönemlerde ne gibi açıklamalar yapacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi