5 Aralık 2023 Karaburun elektrik kesintisi sinirleri zıplatacak! İşte detaylar... -Gediz Elektrik kesintisi 5 Aralık 2023 Karaburun elektrik kesintisi sinirleri zıplatacak! İşte detaylar... -Gediz Elektrik kesintisi

Menemen Belediyesi, Cumhuriyetin 100. Yılı kapsamında 100 bin bayrak seferberliği başlattı. Üzerinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de bulunduğu tam 100 bin bayrak kutulanarak, ev ev vatandaşların evlerine teslim edilmeye başlandı. 

AJDA PEKKAN KONSER VERECEK

Cumhuriyetimizin 100. yılına coşkuyla ve görkemli bir kutlamayla girmek için tüm hazırlıkları tamamladıklarını kaydeden Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, “Menemen’imizde sabah saatlerinde 100 kişilik Belediyemiz folklor ekibi zeybek gösterisiyle başlarken akşama doğru da değerli vatandaşlarımızın katılımıyla, ellerimizde meşalelerle Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleştireceğiz. Cumhuriyet Meydanı’nda da değerli sanatçımız ‘Süperstar Ajda Pekkan’ coşkumuza ortak olacak. Tüm hemşerilerimi hep beraberce büyük zaferin 100’üncü yıl coşkusuna ortak olmaya ve bu çok özel günü unutulmaz kılmaya davet ediyorum” dedi.

Kaynak: Özge Uğulu