Mehmet Büyükekşi, gündemi takip eden pek çok vatandaşın araştırdığı isim olmaya başladı. Kullanıcılar Mehmet Büyükekşi hangi firmanın sahibi? Mehmet Büyükekşi şirketleri arama motorlarında araştırmaya başladı.İşte detaylar...

Mehmet Büyükekşi hangi firmanın sahibi?

Son günlerde TFF Başkanı olacağı konuşulan Mehmet Büyükekşi merak edilmeye devam ediliyor. TFF Başkanlığı için adı geçen Mehmet Büyükekşi, gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren tanınmış bir isim. Ziylan Gayrimenkul A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanlığını üstleniyor ve aynı zamanda WaterGarden adlı gıda sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin de başkanlığını yapıyor.

Flo Mağazacılık firmasının da kurucu başkanlığını yapan Büyükekşi, kariyeri boyunca çeşitli şirketlerde yönetim kurulu üyeliği, başkan yardımcılığı ve kurucu üyelik gibi çeşitli görevlerde bulundu. Ayrıca Galatasaray Spor Kulübü'nün kongre üyesi olan Büyükekşi, futbol dünyasında Antep Futbol Kulübü'nün başkanlığını yaparak da görev aldı.

Mehmet Büyükekşi şirketleri

Türkiye Markası çalışması ,2023 ihracat stratejisi çalışması, küresel marka çalışmasında aktif rol oynamıştır.Mehmet Büyükekşi'nin şirketleri şunlardır:

  • Kinetix
  • Polaris
  • Lumberjack
  • Flo 

Kaynak: HABER MERKEZİ