Vatandaşların merakla sorduğu sorulardan biri olan "Mehmet Ali Çelebi nereli?" ve "Mehmet Ali Çelebi kiminle evli?" gibi soruların cevaplarını araştırmak pek çok kişinin gündeminde yer alıyor. Bu merak uyandıran kişiliği daha yakından tanımak için detaylara birlikte göz atalım...

Mehmet Ali Çelebi nereli?

İş dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Mehmet Ali Çebi, özellikle otel işletmeciliği alanında uzun bir kariyere sahiptir. Övenpick ve Le Meridien Etiler gibi önemli otellerin sahibi olarak bilinmektedir. Mehmet Ali Çelebi'nin nereli olduğu bilinmemektedir. 

Ayrıca, ünlü oyuncu Selin Demiratar ile evlidir. Demiratar, Adanalı, Acı Hayat, Huzur Sokağı gibi popüler dizilerde rol almıştır. Çift, 28 Haziran 2020 tarihinde Beykoz'da sınırlı sayıda davetlinin katıldığı özel bir düğünle evlenmiştir.

Mehmet Ali Çelebi kiminle evli?

Son günlerde, şarkıcı Ayşe Hatun Önal'ın bir erkek arkadaşıyla çekilmiş fotoğrafını paylaşarak "Kocam benim seni çok seviyorum" şeklinde bir mesaj yayınladığı görülmüştür. Ancak paylaşımdan kısa bir süre sonra fotoğrafın silindiği ortaya çıkmıştır. Daha sonra ise Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Hande Sarıoğlu, Önal'ın paylaştığı kişinin Mehmet Ali Çebi olduğunu ve Çebi'nin Selin Demiratar ile 2020 yılında evlendiğini açıklamıştır.

Sarıoğlu, Önal'a karşı sert bir tavır sergileyerek, "O başkasının kocası, senin kocan değil. Sen şu anda metressin, pardon da. Ayşe Hatun Önal ile Mehmet Ali Çebi yıllar önce aşk yaşamıştı. Daha sonra Çebi, Selin Demiratar ile evlenmişti. Bunun bir usulü olmalı. Çebi'nin gidip boşanması lazım, iki kişinin kocası olamazsın" ifadelerini kullanmıştır.

Kaynak: Haber Merkezi