Gaziantep FK - Etimesgut Belediyespor maçı ne zaman? Gaziantep FK - Etimesgut Belediyespor maçı hangi kanalda? Gaziantep FK - Etimesgut Belediyespor maçı ne zaman? Gaziantep FK - Etimesgut Belediyespor maçı hangi kanalda?

Hafta sonundaki Beşiktaş derbisinde 2 gol kaydederek büyük bir zaferin kahramanı olan Mauro Icardi'nin Şampiyonlar Ligi maçına yetişip yetişmeyeceği merak konusu olmuştu. Kulüp doktoru Yener İnce, Arjantinli golcünün bu önemli maça nasıl yetiştiğini açıkladı.

"Durumu çok ciddiydi, neredeyse ameliyat gerekecekti"

İnce, tecrübeli golcünün sağ ayak bileği sakatlandığında ağrısının aşırı derecede yoğun olduğunu ifade etti ve ekledi: "Bayern maçında iğneyle oynadı. Durumu çok ciddiydi. Neredeyse anestezi yapıp ameliyata alacaktık. Elimizden bu kadarı geldi. İğneyle çıkıp mücadele etti"

"Bu projeye olan inancımız tam"

Mauro Icardi, sosyal medya üzerinden taraftarlara seslendi ve şunları söyledi: "Şampiyonlar Ligi'nde en iyilerin yarıştığı böylesine önemli bir Avrupa maçında alınan mağlubiyetten sonra sessiz kalmak ve işimize bakmak kolay olurdu. Ama bugün herkese burada olduğum için ne kadar mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Sonuca rağmen bu takımla ne kadar gurur duyduğumu anlatamam. İnsanların sevgisine fazlasıyla minnettarım. Bu projeye inanıyorum ve bu kulübe büyük zaferler kazandıracağından eminim, çünkü projenin arkasında duran çalışanların her biri yürekten ve tutkuyla en iyisini veriyor"

Kaynak: HABER MERKEZİ