MasterChef All Star'ın merakla beklenen 189.bölüm fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu mu? TV8'in popüler yarışması MasterChef All Star, yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın oturduğu yarışmada, yarışmacılar bu akşam dokunulmazlık oyununda mücadele edecekler.

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak? 

MasterChef All Star'ın ilk turunda, şefler yarışmacılara kullanmaları gereken çeşitli malzemeleri sunacak. Yarışmacılar, nar, karides, esmer bulgur ve Mengen peyniri gibi malzemeleri kullanarak özgün ve yaratıcı tabaklar ortaya koymaya çalışacaklar.

MasterChef All Star'ın son bölümünde, Kıvanç, Hasan ve Eren arasında bir mücadele başlıyor. Bu üç yarışmacı, son şef ceketini alabilmek için amansız bir rekabetin içine girecekler. Günün en yüksek puanını alan yarışmacı, haftanın sonunda şef ceketini giymeye hak kazanacak.

MasterChef Türkiye All Star'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. İşte yeni bölüm tanıtımı...

MasterChef All Star 194.bölüm fragmanı yayınlandı

Kaynak: HABER MERKEZİ