TV 8'in fenomen yarışma programı MasterChef, izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Yeni bölümüyle nefesleri kesen rekabet yeniden başlarken, izleyiciler ise bir yarışmacının öne çıkan hikayesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, bu sezonun iddialı isimlerinden Şirin Sadegzade kimdir? İşte detaylar;

Şirin Sadegzade kimdir?

TV 8'in sevilen yarışma programı MasterChef, yeni bölümüyle izleyicilerle buluşuyor. Jürileri ve yarışmacılarıyla dikkat çeken MasterChef, büyük ilgi görüyor. 2024 yılında yayınlanan MasterChef bölümünde, Şirin'in yaşadığı merak ediliyor. Şirin'in kim olduğu ve 2024 MasterChef'e nasıl katıldığı izleyiciler tarafından araştırılıyor.

MasterChef'in jürileri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu, 2024 sezonunda da geçen yıl olduğu gibi programın heyecanını arttırmaya devam ediyor. MasterChef yarışmasına patates dolması ile katıldı ve dikkatleri üzerine çekti.

Şirin Sadegzade, 2022 yılında Masterchef'e katılan bir yarışmacı, ikinci şansını elde etmek için tekrar yarışmaya katıldı. Yarışmacı, patates dolmasını kendi özgün tarzıyla "777" olarak adlandırdı. Jürilerden olumlu yanıt alarak yarışmaya devam etme hakkı kazandı.

Şirin Sadegzade kaç yaşında?

Şirin Sadegzade 25 yaşındadır.

Şirin Sadegzade nereli?

Şirin Sadegzade aslen İranlıdır.

Kaynak: HABER MERKEZİ