İstanbul'un en meşhur gece kulüplerinden biri olan ve her yıl birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayan, binlerce kişinin yer aldığı etkinlikleri düzenleyen Masquerade Club İstanbul hakkında vatandaşlar sıkça sorgular yapılıyor ve merak edilen sorular cevap arıyor. Peki Masquerade Club İstanbul sahibi kim?

Masquerade Club İstanbul sahibi kim?

Masquerade Club İstanbul isimli gece kulübünün 2011 yılında sahibinin Mehmet Koçarslan'dır. Masquerade Club İstanbul'un işletmeciliğini Tarkan Ahmet yapmıştır. Mehmet Koçarslan aynı zamanda bir dönemin en meşhur gece kulübü Reina'nın da sahibiydi. Mehmet Koçarslan, geçtiğimiz yıllarda enerji şirketinin iflasını açıklamıştı. Masquerade Club İstanbul, 2 Nisan 2024 tarihinde tadilat halindeyken çıkan yangınla yeniden gündeme gelmiştir. Yangında çok sayıda kişi hayatını kaybetmiştir.

Tarkan Ahmet kimdir?

Tarkan Ahmet, 39 yaşında bir işletmeci olarak tanınıyor. Kendi gece kulübünde düzenlediği 30. yaş günü kutlaması, dünya çapında ünlü konukların katılımıyla dikkat çekmişti. Nik Xhelilaj, Kittens grubu ve Mr. Saik gibi isimlerin de bulunduğu etkinlik uzun süre konuşulmuştu. Ayrıca, Türkiye'den birçok ünlü ismin de davete katıldığı biliniyor.  Yangında, son verilere göre 29 kişi hayatını kaybetti. Facianın yaşandığı Masquerade Club'ın konumu şu an araştırılıyor.

Kaynak: Haber Merkezi