Marmaris Belediyesi'nin destekleriyle düzenlenen etkinlikte, Yeşilçam sinemasının unutulmaz şarkılarına hayat veren ünlü sanatçılar Belkıs Özener ve Çiğdem Gürdal, muazzam bir performans sergileyerek izleyicileri büyüledi.

Bursa sanata doyacak: Özgür Aksoy Tiyatro Günleri seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor Bursa sanata doyacak: Özgür Aksoy Tiyatro Günleri seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor

marmariste-unutulmaz-yesilcam-sarkilari-konseri-duzenlendi (1)

Armutalan Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konser, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Suzan Zift'in de katılımıyla renk kazandı. Dilrüba Türk Müziği Topluluğu, Doç. Dr. Kısmet Deliveli yönetiminde, 'Akşamı Süzme Deniz', 'Dilde Dilruba', 'Gizli Aşk Bu', 'Aşka Gönül Vermem', 'Aşkın Bahardı', 'Sevilde Neşelen' gibi unutulmaz eserleri seslendirirken, en büyük ilgiyi Belkıs Özener gördü. Sanatçılar, ayakta alkışlanarak büyük beğeni topladı ve performanslarıyla dinleyicileri mest etti. Konserin sonunda, Marmaris Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Suzan Zift, sanatçılara teşekkürlerini ileterek plaket ve çiçek takdim etti.

Kaynak: İHA