Pazar günü gerçekleştirilecek olan sınav öncesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi belirlenen okullarda çay, kahve, su ve limonata ikramında bulunacak. Başkan Ferdi Zeyrek, çocukların geleceği için her zaman yanlarında olacaklarını vurgulayarak, tüm öğrencilere başarılar diledi.

Ülke genelinde 1 milyondan fazla öğrencinin katılacağı LGS merkezi sınavı pazar günü gerçekleştirilecek. Manisa'daki öğrencilerin sınav öncesinde desteklenmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi, Başkan Ferdi Zeyrek'in liderliğinde harekete geçti. Sınav günü, belediye ekipleri Şehitler Ortaokulu, Manisa Lisesi, Murat Germen Ortaokulu, Görgülüler Ortaokulu, Hasan Türek Anadolu Lisesi ve Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde sınava girecek öğrencilere ve ailelerine çay, kahve, su ve limonata ikram edecek.

Başkan Ferdi Zeyrek, çocukların geleceği için büyük bir umutla sınava gireceklerini belirterek, tüm öğrencilere başarılar diledi. Zeyrek, "Çocuklarımız geleceklerine yön verecek bu sınav için uzun bir hazırlık dönemi geçirdiler. Eminim ki bu emeklerinin karşılığını alacaklardır. Sınav günü, vatandaşlarımızın da çocuklarımıza destek olmasını ve hassasiyet göstermesini rica ediyorum" dedi.

Muhabir: Özge Uğulu