Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı, yeni sezon için başantrenörlük görevine Ozan Bulkaz’ı getirdi. Halil Onultmak Spor Tesisi’nde düzenlenen törende 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Manisa BBSK, deneyimli antrenör Ozan Bulkaz ile anlaştı. İmza törenine, Başkan Yardımcısı Ersin Öztaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Turbil, Barış Ali Çınar, Eray Durukan, Nabi Başbay, Can Sezici, Mesut Köse ve Alper Ayan katıldı. Törende konuşan Bulkaz, hedeflerinin hem Süper Lig'de hem de Avrupa'da başarı elde etmek olduğunu belirtti ve kulübün altyapı planlarının kendisini mutlu ettiğini ifade etti.

A W224557 02

Başkan Yardımcısı Ersin Öztaş, törende yaptığı konuşmada, kulübün 17 ilçeye yayılan ve sürdürülebilir bütçe yöntemleriyle desteklenen bir spor altyapısı oluşturmayı amaçladığını belirtti. Ayrıca, altyapı oyuncularıyla yarışmacı bir belediye takımı olma hedeflerinin altını çizdi ve Bulkaz ile bu hedeflere ulaşmayı planladıklarını vurguladı.

Ozan Bulkaz ise konuşmasında, Manisa'da aldığı eğitimin ardından tekrar bu şehre hizmet etmekten onur duyduğunu söyledi. Bulkaz, yönetimin vizyonundan etkilendiğini ve takımın hem Türkiye'de hem Avrupa'da gurur verici başarılara imza atacağına inandığını belirtti.

Muhabir: DOĞUKAN FİKRİ FİDAN