Manavgat doğa harikası bir yer. Manavgat'ın ayrıca çok sevilen masmavi denizi ve upuzun sahilleri de var. Bunun dışında Manavgat size ailenizle vakit geçirebileceğiniz muhteşem yerler de sunuyor.Sizler için Manavgat'ta denize karşı mangal yapılacak en güzel yerleri derledik...

1200X675 (2)

Manavgat Belediyesi Mesire Alanı

Manavgat Belediyesi mesire alanı, Manavgat'a gelenler için deniz kıyısında keyifli vakit geçirmek ve piknik yapmak için ideal bir yerdir. Piknik alanında masalar ve mangal yerleri bulunur, böylece kolayca lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca elektrik ihtiyacınızı karşılayacak prizler de masalara yakın konumlandırılmıştır. Çocuklar için ise eğlenceli zaman geçirebilecekleri bir oyun alanı mevcuttur. Gerekirse içerideki marketten ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Manavgat Belediyesi mesire alanı, Akdeniz kıyıları ve Manavgat Nehri'nin huzur verici sesleri arasında konumlanmıştır. Bu doğal güzellikler içinde yılın stresini ve yorgunluğunu atabilir, doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Piknikten sonra sevdiklerinizle keyifli sohbetler edebilir veya doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Tesis İmkanları:piknik masaları, mangal alanı, elektrik prizleri,oyun alanı, içerideki market,  karavan parkı, otopark.

Nasıl Gidilir?

Alanya'dan Manavgat'a veya Manavgat'tan Alanya'ya seyahat etmek isteyenler, Alanya-Manavgat arasında sefer yapan minibüsleri veya Manavgat Seyahat otobüslerini tercih edebilirler. Bu taşıma seçenekleriyle kolaylıkla mesire alanına ulaşabilirsiniz.

20160828 1247521595507289

Ulualan Manavgat Halk Plajı ve Mesire Alanı

Ulualan, deniziyle ünlü Manavgat'ta ziyaret edebileceğiniz popüler bir piknik alanıdır. Burası hem denize girmek hem de mesire alanının tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Piknik masalarının yanında barbekü alanı bulunması, misafirlere yemek hazırlama imkanı sunar. Ayrıca çocuklar için özel olarak düzenlenmiş bir oyun alanı mevcuttur, böylece onlar da eğlenceli vakit geçirebilirler. İçeride küçük bir kantin de bulunmaktadır, buradan ek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tesis İmkanları: piknik masaları, barbekü alanı, oyun parkı, otopark, kantin, lokanta, deniz kıyısı, kamp alanı.

Nasıl Gidilir?

Ulualan Manavgat halk plajı ve mesire alanına toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanamadığı için ziyaretçiler kendi araçlarıyla gitmek zorundadır.

Kaynak: haber merkezi