Reklam
Reklam

LG, en büyük Brand Shop'u İzmir'de açtı

Teknoloji devi LG, Türkiye’deki en büyük ‘Brand Shop’unu İzmir’de açtı. Hilltown’da gerçekleşen açılışta konuşan LG Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği ve Beyaz Eşya Satış Direktörü Ergün Altay, oluşturdukları alanda, müşterileri geleceğin teknolojileriyle buluşturmak istediklerini söyledi

LG, en büyük Brand Shop'u İzmir'de açtı
04 Aralık 2019 - 12:42
Reklam

SERCAN ÖZİPEKÇİ

Uzun bir süredir Türkiye’de faaliyet gösteren Güney Kore’nin teknoloji devlerinden LG, Türkiye’deki en büyük Brand Shop’unu İzmir’de açtı. Hilltown AVM’deki merkezin açılışında, müşteriler LG'nin ThinQ teknolojilerini inceleyebilme ve deneyimleme şansını yakaladı. Mağazanın açılışında konuşan LG Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği ve Beyaz Eşya Satış Direktörü Ergün Altay, teknoloji dünyasında inovasyona öncülük eden LG’nin, bu yıl Las Vegas’ta 134 ayrı ödül alarak, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attığını belirterek, “Yeni mağazamızda yenilikçi ürünlerimizin yanı sıra teknoloji dünyasını da tüketicilerimizle buluşturmak istiyoruz. Bu alanda oluşturduğumuz alanda, geleceğin teknolojileriyle müşterilerimizi buluşturuyoruz” dedi.


Türkiye’nin en büyüğü

Güney Kore'nin teknoloji devlerinden LG, uzunca bir süredir Türkiye'de de aktif olarak hizmet veriyor. Şirket Türkiye’de, özellikle de elektrikli ev aletleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca çok sayıda da perakende mağazası olan LG’nin, Türkiye’deki satış ağını genişletmek için açtığı Brand Shop’un en dikkat çekici yanı, bu mağazanın LG'nin Türkiye’deki en büyük ‘Brand Shop’u olması. İzmir’in yeni alışveriş merkezlerinden bir tanesi olan Hilltown’da açılan mağaza, içerisinde ürünlerin test edilebildiği bir deneyim alanı bulunduruyor. Böylelikle tüketiciler, LG’nin ThinQ teknolojilerini daha yakından inceleyebiliyor. Mağazada bulunan LG ThinQ Deneyim Alanı, tüketicilere geleceğin teknolojilerini sunuyor. Öyle ki tüketiciler, bu deneyim alanında kapağı açılmadan içerisinde bulunan yiyecekleri görebilecekleri buzdolaplarını, uzaktan programlanabilen beyaz eşyaları, akıllı televizyonları ve aynı anda birden fazla yıkama yapabilen çamaşır makinelerini inceleyebilme imkanına sahipler. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam