"Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi" dizisinin merakla beklenen 28. bölüm fragmanı, seyircilerin yüreklerinde heyecan uyandırıyor. Selahaddin'in mücadele dolu hayatını anlatan bu dizi, tarih tutkunlarını adeta büyülüyor. Fragmanı izleyenler ise yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyor, Selahaddin'in zafer dolu hikayesine tanıklık etmek için gün sayıyor.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 28. bölüm fragmanı yayınlandı

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin son bölümünde; Selahaddin, Karategin ve adamlarını kurtardı, ancak Karategin beklenmedik bir ihanetle son anda vuruldu ve uçurumdan düştü. Selahaddin, ihanet edenleri bulmak için yola çıkarken, Bernard hemen adımlarını atar, amacı Karategin'in katilini Selahaddin'den önce bulmaktır.

Beyler, Selahaddin'in yardımıyla Haçlılardan kurtulduklarını bilmeden kaçarlar ve Arslanşah ile karşılaşırlar. Arslanşah, onları etkilemek için gelmiş gibi davranırken, Selahaddin'in planı doğrultusunda Turanşah'ın Gazze'yi ele geçirmesini öne sürerek onları Zengilere karşı kışkırtmaya çalışır. Ayrıca, Arslanşah, Karategin'in ölümünde Selahaddin ve Sultan Nureddin'in de sorumlu olduğunu iddia ederek Böri Ahalisi'nin desteğini kazanır.

Selahaddin ve Sultan Nureddin, Arslanşah'ın gerçek niyetini ortaya çıkarmak için harekete geçer. Bunun için yapmaları gereken tek şey Karategin'i bulmaktır çünkü onun uçurumdan düşmediği izlenimini güçlendirir, bu da onun hala hayatta olabileceği anlamına gelir.

Selahaddin Eyyubi 28. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Kaynak: HABER MERKEZİ