Televizyon ekranlarında izleyicileri etkileyen "Kopuk" adlı dizi, 2. bölüm fragmanıyla bir kez daha gündeme oturdu. Vatandaşlar, dizinin gelecek bölümünde neler olacağını merak ederek sorularını araştırıyor. Biz de bu merakın peşine düşerek, "Kopuk"un 2. bölüm fragmanının tüm detaylarını haberimizde sizin için topladık. İşte seyircilerin heyecanla beklediği o detaylar...

Kopuk 2.bölüm fragmanı yayınlandı

Dizi tutkunları, heyecanla bekledikleri "Kopuk" adlı dizinin 2. bölüm fragmanıyla ilgili detayları araştırıyor. Merakla beklenen fragmanın yayınlanmasıyla birlikte, izleyicilerin kafasındaki soruların yanıtlarını bulma çabası hız kazandı. Biz de bu heyecanlı süreci takip ederek, "Kopuk" dizisinin 2. bölüm fragmanına dair tüm detayları haberimizde derledik.

Zenginden çalıp fakire vermek… Hala bir halk kahramanlığı hikayesi mi yoksa hepimizin- en fakirimizin bile kahramanı artık paranın ta kendisi mi?

Ferhan rüşvetçilerin, dolandırıcıların, hak edilmeden yapılan vurgunlarla zengin olan insanların parasını çalar ve bu parayla mahallesindeki yoksul gençlere el uzatır, onları okutup ailelerine yardım eder. Hiç beklenmedik bir ölüm onun bütün yaşamını sarsacaktır. Bu olay onu sadece idealleriyle değil aşkıyla da sınayacak, bu sınavı vermenin yollarını arayacaktır. Haksızlıklarla yalnızca Ferhan olarak savaşamayacağını anlayınca, Orhan kimliğine bürünür. Böylece Ferhan mahallesinde sevdiği ancak uzak durması gerektiği Müjde’nin babası ile mücadele ederken, avukat Orhan’ın da yolu mahalleyi ele geçirmeye çalışan ailenin varisi İpek ile kesişir. 

Hiçbir iyiliğin cezasız kalmadığı bir dünyada oyunu tersine çevirmek hala mümkün…

Kopuk… çekirdek ailesinden daha fazlasına sahip çıkanların hikayesi…

Kopuk 2.bölüm fragmanı yayınlandı

Kaynak: HABER MERKEZİ