Müzik dünyasında son zamanlarda adından sıkça söz ettiren KÖFN grubu, hayranlarının merak ettiği konularla gündeme geliyor. Özellikle KÖFN grubunun üyeleri kimlerdir ve grup dağıldı mı soruları, dinleyiciler tarafından sıkça soruluyor. Sahne performansları ve özgün müzik tarzlarıyla dikkat çeken KÖFN grubu, kısa sürede geniş bir hayran kitlesi kazandı. Peki, KÖFN grubu üyeleri kim? Köfn grubu dağıldı mı? İşte detaylar...

K Ö F N

KÖFN grubu üyeleri kim?

2018 yılında Salman Tin ve Bilge Kağan Etil tarafından kurulan grup, adını "sepet" anlamına gelen "köfün" kelimesinden almıştır. Grup, çalışmalarını bir sepete attıkları şeyler olarak görerek bu ismi tercih etmiştir. 2022 yılına kadar çeşitli şarkılar üreten grup, aynı yıl "Bi' Tek Ben Anlarım" adlı şarkıyı piyasaya sürdü. Bu şarkı, Tozluyaka dizisinde yer aldı ve Burcu Özberk ile Murat Boz'un başrollerini paylaştığı 2023 yapımı "Rüyanda Görürsün" filminde de kullanıldı. Ayrıca, 2022 yılında düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı ve En İyi Şarkı kategorilerinde ödül kazandılar.

Köfn 2

KÖFN grubu dağıldı mı?

Son dönemlerin en popüler müzik gruplarından biri olan KÖFN grubundan üzen haber geldi. Grup üyeleri Salman Tin ve Bilge Kağan Etil'in birbirlerini takipten çıkması sonrası 'Köfn dağıldı!' haberleri sosyal medyada gündem oldu. Taraflardan ise konuya dair henüz resmi bir açıklama gelmedi.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ