Son dönemin dikkat çeken yapımlarından biri olan 'Kızım' filmi, çekim yerleri ve güçlü oyuncu kadrosuyla sinema severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Filmin çekimlerinin nerede gerçekleştiği merak edilenler arasında yer alırken, hikayesi ve detaylarıyla da adından söz ettiriyor. Peki  Kızım nerede çekildi? İşte filmin konusu ve oyuncuları...

Kızım filmi nerede çekildi?

İhsan Gökhan Gökçay'ın yönetmenliğini üstlendiği yeni film projesi, sinema severler için heyecan verici bir gelişmeyi beraberinde getiriyor. Senaryosunu da kendi kalemiyle yazan İhsan Gökhan Gökçay, oyuncu kadrosunu Erol Yavan, Sinem Dalkıran, Pınar Kartal ve Elif Naz Uyanık gibi isimlerden oluşturdu. Filmin müzikleri ise Mustafa Arapoğlu'na ait.Teknik ekip içinde görüntü yönetmenliğini Yaşar Özkan, kurguyu ise Özkan Aksular üstleniyor. Dağıtımını ise MC Film Distribution firması üstleniyor.

Kizim Filmi Kizim Nerede Cekildi Konusu Ve Oyunculari 2

Kızım filmi konusu ne?

Kızım, ölümcül bir hastalığa yakalanan kızını kurtarmak için her şeyi göze alan doktor bir annenin hikayesini konu ediyor. Doktor bir anne, ölümcül bir hastalığa yakalanan kızının tedavisi için her yolu dener. Çaresizlik içinde olan kadın, bu süreçte dini kötüye kullanarak insanların duygularını istismar edenlerin tuzağına düşer.

Kızım filmi oyuncuları

Kızım filminde başarılı oyuncular yer almaktadır.

  • Erol Yavan
  • Sinem Dalkıran
  • Pınar Kartal
  • Elif Naz Uyanık
Kaynak: HABER MERKEZİ