YouTube'da yayınlanan "İbrahim Selim ile Bu Gece" programının son bölümüne konuk olan ünlü oyuncu Ceren Karakoç, yaptığı samimi itiraflarla sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema karakterini canlandıran Karakoç, programda gençlik yıllarına dair utanç verici bir anısını paylaştı.

İbrahim Selim ile Bu Gece Programında İtiraf

Programın sunucusu İbrahim Selim'in "Utandığın bir anın var mı?" sorusuna yanıt veren Karakoç, gençlik yıllarında yaşadığı bir aldatma hikayesini anlattı. Karakoç, aynı anda iki sevgilisi olduğunu ve bu iki kişinin, aynı akşam farklı radyo programlarında kendisine şarkı armağan ettiklerini belirtti. Karakoç, bu durumun nasıl ortaya çıktığını ise şu sözlerle anlattı: "Ergenlik işte... çok utanırım bu hikâyeden. Sonra buluşup ‘Aynı Ceren’den mi bahsediyoruz’ diye konuşmuşlar."

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Bu samimi itiraf, kısa sürede sosyal medyada geniş yankı buldu. Kullanıcılar, Karakoç'un cesur itirafını konuşarak çeşitli yorumlarda bulundu. Kimileri bu durumu gençlik hatası olarak değerlendirirken, kimileri ise Karakoç'un itirafındaki samimiyeti takdir etti.

Kaynak: Haber Merkezi