Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesinde bulunan 22 dönümlük Millet Bahçesi, düzenlenen bir törenle hizmete açıldı. Pınarhisar Belediyesi tarafından Dere Mahallesi'nde tamamlanan bu bahçe, Belediye ve Emlak Konut işbirliğiyle yapıldı.

Kirklareli Pinarhisar Millet Bahcesi Kapilarini Acti Doganin Kalbinde Yepyeni Bir Baslangic (5)

Açılış törenine Pınarhisar Kaymakamı Rabia Naçar Çanakçıoglu, AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut, Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay ve birçok davetli katıldı.

Kirklareli Pinarhisar Millet Bahcesi Kapilarini Acti Doganin Kalbinde Yepyeni Bir Baslangic (3)

Millet Bahçesi, 7’den 70'e herkesin keyifle vakit geçirebileceği geniş bir alana sahip. Bahçede Millet Kıraathanesi, biyolojik gölet, mescid, kafeteryalar, meydanlar, çim aktivite alanı, koruluk, mesire alanı, otoparklar, bisiklet parkuru, yürüyüş yolları, spor alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Kirklareli Pinarhisar Millet Bahcesi Kapilarini Acti Doganin Kalbinde Yepyeni Bir Baslangic (4)

Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı İhsan Talay, Millet Bahçesi'nin Pınarhisar'a kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Kirklareli Pinarhisar Millet Bahcesi Kapilarini Acti Doganin Kalbinde Yepyeni Bir Baslangic (2)

Programda, Yeni Anadolu müziğinin sevilen ismi Emre Fel sahne aldı ve Pınarhisarlı dinleyicilere sevilen şarkılarını seslendirerek keyifli bir atmosfer oluşturdu.

Kaynak: İHA