TARKEM’in restorasyonunu yaptığı Kemeraltı Hatuniye Meydanı’nda yer alan yapı, İzmir’in kültür yaşamına kazandırılıyor ve önümüzdeki günlerde ziyaretçilere kapılarını açacak. Lion Neval Hallaç ve eşi Kamuran Hallaç yapı içinde yer alan çok amaçlı etkinlik salonu için 50 bin TL ile katkıda bulundu ve bu katkılarını üyesi olduğu Bahar Lions’ a armağan etti.

Salih Bademci'nin eşi İmer Özgün kimdir? İmer Özgün mesleği ne, nereli? Salih Bademci'nin eşi İmer Özgün kimdir? İmer Özgün mesleği ne, nereli?

Çeşitli etkinlikler ve kurslar düzenlenecek
Sözleşme imza törenine TARKEM Genel Müdürü Sergenç İneler, Genel Sekreteri Özge Şenyurt Akgül, Lion Neval Hallaç, kızları Gülfidan Hitay ve Gülendam Yıldız, Bahar Lions Başkanı Lion Nurten İşlek, Lion Nadide Şele ve Lion Vildan Yıldıran katıldı. İçinde yaşadığı kentin çevre, sağlık ve kültür konularındaki faaliyetlere yıllardır bağışlarıyla katkıda bulunan Neval Hallaç Kemeraltı’na katkıda bulunmaktan ve bu hizmetini Kulübüne armağan etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Bahar Lions Başkanı Nurten İşlek, TARKEM’in İzmir kültür yaşamına kazandırdığı bu yapıda yer alan salonda çeşitli etkinlikler ve kurslar düzenlenmesine önderlik edeceklerini ifade etti.

PHOTO-2023-10-25-08-58-05

TARKEM Genel Müdürü Sergenç İneler sivil toplum kuruluşlarına örnek olacak bu katkı için Neval Hallaç ve ve burada kulüpçe faaliyetler düzenlemek isteyen Nurten İşlek’e teşekkür etti, herkesi Kemeraltı’nı eski güzelliğine kavuşturacak faaliyetleri için Kemeraltı'na davet etti.

Kaynak: Kardelen BUĞDAY