İngiliz oyuncu Kelly Brook, 2022 yılında Jeremy Parisi ile evlendikten sonra oyunculuk kariyerine son verdi ve eşinin çiftlik evine taşınarak köy hayatını tercih etti. Brook'un verdiği bir röportajda, "Ben evli bir kadınım. Filmlerde, dizilerde başkasına aşıkmışım gibi rol yapamam" diyerek oyunculuğu bıraktığını açıklaması, hayranlarını şaşırtmıştı. Kelly Brook'un evlilik sonrası tercih ettiği bu yaşam tarzı, onun kariyerine ve yaşamına yeni bir yön vermiş gibi görünüyor.

Kelly Brook kimdir? 

İngiliz manken, oyuncu ve televizyon sunucusu Kelly Brook, 23 Kasım 1979'da Kelly Ann Parsons olarak dünyaya geldi. Smallville dizisinin çeşitli bölümlerinde yer aldığı biliniyor. Özel hayatında ise Brook, 2004 yılına kadar aktör Jason Statham ile yaklaşık yedi yıllık bir ilişki yaşadıktan sonra, bir film setinde tanıştığı Billy Zane ile ilişkisini sürdürmüştü. Ancak 2022 yılında, 2015'ten beri birlikte olduğu uzun süredir erkek arkadaşı Jeremy Parisi ile evlendi.

Filmografisinde birçok projede yer alan Brook, Sorted, Ripper, Absolon, The Italian Job, School for Seduction, House of 9, Piranha 3D gibi filmlerde rol almıştır. Ayrıca çeşitli televizyon dizilerinde ve programlarında da kendine yer bulmuştur. Celebrity Juice, Strictly Come Dancing, The F Word, Let's Dance For Comic Relief gibi yapımlarda kendisini göstermiştir. Bunun yanı sıra, çeşitli televizyon reklamlarında ve müzik videolarında da yer almıştır.

Kelly Brook'un kariyeri boyunca çeşitli başarılar elde etmiş ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Özellikle televizyon programlarındaki başarısı ve karizmatik kişiliğiyle dikkat çekmiştir.

Kelly Brook köy hayatını mı tercih etti?

44 yaşındaki İngiliz oyuncu Kelly Brook, evliliğiyle birlikte kariyerine son vererek, eşiyle birlikte yaşadığı İtalya'nın Arpino köyündeki çiftlik hayatına odaklanmış durumda. Brook, şu günlerde eşiyle birlikte kendi TV şovunu yapmaya hazırlanıyor. 'La Dolce Vita' adlı programında, Londra'nın koşuşturmacasını geride bırakarak İtalya'nın kırsalındaki huzuru gösterecekler.

ITV kanalında gündüz kuşağında yayınlanacak olan programda çift, çiftlik hayatında yaşadıklarını ve yaşamlarını yansıtacaklar. Brook, 2022'de Parisi'nin ailesine ait bu çiftlikte evlenmişti.

Kelly Brook, 2019'dan bu yana oyunculuk kariyerine odaklanmamış ve radyo programıyla meşgul olmuştu. Kendi sözleriyle, "Oyunculuk işini bırakacağım. Uzakta olmayı sevmiyorum. Çok uzun süre evden uzaktayım. Kendi yatağımda uyumayı seviyorum ve bakmam gereken bir köpeğim var. Berbat bir oyuncuyum. Bunu oldukça yorucu buluyorum" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Brook, rol gereği başka bir karakteri canlandırmanın kendisi için zor olduğunu ve bu durumun kariyerini sonlandırmasında etkili olduğunu belirtmişti. Kelly Brook'un kariyer değişikliği ve yeni programı, hayranlarının ve izleyicilerin merakla beklediği konular arasında yer alıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ