Korku sinemasının unutulmaz karakterlerinden biri olan Chucky, izleyicileri korkuyla dolu bir yolculuğa çıkarıyor! Katil bebek Chucky yeni filmi ne zaman çıkıyor? Chucky geri mi dönüyor? soruları, korku tutkunlarının dilinde dolaşıyor. Kuklanın yeni filmi için heyecan dorukta! Detaylar ise merak konusu. Bu karanlık karakterin dönüşüyle ilgili tüm bilinmeyenleri açıklıyoruz...

 Chucky geri mi dönüyor?

Birçoğumuzun çocukluk travması olan Chucky, yeni bir uzun metrajlı filmle geri dönmeye hazırlanıyor. Katil bebek figürünün yapımcısı Don Mancini, yeni bir Chucky filmi üzerinde çalıştığını açıkladı.

Korku sinemasının ikonik karakterlerinden biri olan katil bebek Chucky, yepyeni bir filmle geri dönmeye hazırlanıyor. Chucky'nin yaratıcısı ve senaristi Don Mancini, yeni filmin ilk aşamalarında olduğunu ve Child's Play serisinin hayranlarını memnun edeceğini açıkladı.

Önceki Chucky filmleri ve serileri gibi, yeni film de büyük olasılıkla 1988 yapımı Child's Play filmiyle bağlantılı olacak. Child's Play filminde, bir seri katilin ruhunun musallat olduğu bir oyuncak bebek olan Chucky'nin hikayesini anlatıyordu. Film büyük bir başarı elde etti.

Çocuk Oyunu veya özgün adıyla Child's Play, Don Mancini tarafından yaratılan sekiz slasher filmden oluşan Amerikan korku filmi serisidir. Filmler esas olarak ruhunu bir "Good Guys" bebeğine aktarmak için bir vudu ritüeli yaparak ölümden kaçan kötü şöhretli bir seri katil olan Chucky'ye odaklanıyor.

Korku dünyasının klasik karakterlerinden biri olan Chucky, uzun yıllardır hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Yazar ve yönetmen Don Mancini, son yayımlanan bir podcast bölümünde bomba bir açıklamayla gündeme geldi.

Mancini, Scream Dreams isimli bir podcast'te katılarak büyük bir sürpriz müjde verdi. "Yeni bir Chucky dizisinin pilot bölümü üzerinde çalışıyorum. Ayrıca yeni bir Chucky filmi üzerinde çalışmaya başladım" diyerek hayranları heyecanlandırdı.

Henüz projeyle ilgili detaylar net değil ancak Mancini'nin bu açıklamaları, Child's Play serisinin tutkulu hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. Filmin vizyon tarihi ve diğer detayları ilerleyen aylarda açıklanacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ