Kaş ilçesindeki hukuk dünyasında yeni bir isim ön plana çıkıyor: Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Feyzoğlu. Feyzoğlu, uzun yıllardır adalet sistemi içerisinde önemli görevler üstlenmiş deneyimli bir savcı olarak biliniyor. İşte Kaş Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Feyzoğlu kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde!

Kaş Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Feyzoğlu kimdir?

Antalya Kaş Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Feyzoğlu 2023 yılında göreve başladı. Antalya'nın Kaş ilçesine Hakimler ve Savcılar Kurulu Kararnamesi (HSK) ile atanmasıyla birlikte, adli yıl açılışıyla görevine başladı.

Feyzoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, vatandaşların Kaş Adliyesi'ne olan güvenini artırmak ve adli hizmetlere ulaşımı kolaylaştırmak istediklerini belirtti.

Trabzon doğumlu ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Feyzoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin emrinde Yüce Türk Milleti'nin hizmetinde görev yaparak, Kaş Adliyesi'ndeki çalışma arkadaşlarımızla adaleti özverili şekilde yerine getireceğiz." şeklinde konuştu.

Feyzoğlu'nun İngilizce ve Almanca bildiği bilgisi de yer aldı. Daha önce Siirt'in Pervari ilçesinde Cumhuriyet Savcılığı, Balıkesir'in Edremit ilçesinde Cumhuriyet Savcılığı ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosu'nda Cumhuriyet Savcısı olarak görev yaptığı belirtildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ