Tanyeli, dans şovlarıyla bir döneme damga vurmuş bir sanatçı olarak bilinirken, son zamanlarda pankreas kanseriyle mücadele ediyordu. Üzücü bir şekilde, annesinin ardından dün abisini de kansere kaybetti.

kanser-tedavisi-goren-tanyelinin-en-aci-gunukanser-iste (1)-1

Vanessa Hudgens eşi Cole Tucker kimdir? Cole Tucker mesleği ne? Vanessa Hudgens eşi Cole Tucker kimdir? Cole Tucker mesleği ne?

ABİSİNİ DE KANSERDEN KAYBETTİ

Tanyeli, abisinin kanser nedeniyle yaşamını yitirdiğini Instagram hesabından duyurdu. Paylaşımında, "Kanser işte, annemden sonra şimdi de 54 yaşındaki abimin yaşamına son verdi... Aylardır mücadele ettiği bu hastalık onun her yerini sarmıştı. Bugün, abim de kansere yenik düşerek aramızdan ayrıldı ve hakkın rahmetine kavuştu. Abim bir melekti, harika bir insandı ve kendi başına yazılmış birçok acı dolu hikayeyi barındırıyordu. Dünya ona sert davrandı, ama o her zaman naif bir ruha sahipti. Çocukluğumuzda bize destek olan, dayakların arasında bize siper olan kara yağız abim. Şimdi ruhu özgür. Umarım cennet bahçelerinde huzur içindedir. Dualarımız onunla olsun, seni çok seviyorum, hoşça kal abim" dedi.

kanser-tedavisi-goren-tanyelinin-en-aci-gunukanser-iste (1)-1

Tanyeli'nin paylaşımına ünlü isimlerden, Sema Denker, Hamdi Alkan, Filiz Taçbaş, Umut Akyürek, Pınar Altuğ Atacan, Işın Karaca ve Petek Dinçöz gibi birçok kişiden baş sağlığı mesajları geldi.

Kaynak: HABER MERKEZİ