Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence'ın merakla beklenen yeni projesi nihayet belli oldu. Ünlü oyuncu, aynı zamanda yapımcılığını da üstleneceği çizgi roman uyarlaması 'Why Don't You Love Me?'de başrol oynayacak.

Jennifer Lawrence, sinema dünyasında 'Umut Işığım', 'Açlık Oyunları' ve 'Don't Look Up' gibi başarılı yapımlarda sergilediği performanslarla tanınıyor. Şimdi ise Paul B. Rainey tarafından kaleme alınan çizgi roman 'Why Don't You Love Me?'nin sinema uyarlamasıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Film, mutsuz bir evliliği sürdüren Claire ve Mark'ın hikayesini anlatıyor. Evliliklerinde yaşadıkları sorunlarla başa çıkmaya çalışan çiftin dram dolu hikayesi, izleyicilere duygusal anlar yaşatacak.

Senaristliğini Robert Funke'ın üstlendiği bu proje için yönetmen arayışları hala devam ediyor. Lawrence'ın hem başrolünde oynayacağı hem de yapımcılığını üstleneceği bu film, şimdiden sinemaseverler arasında büyük bir merak uyandırdı.

Jennifer Lawrence, yeni projesiyle yine adından söz ettirecek gibi görünüyor. Çizgi roman uyarlamalarının beyaz perdeye yansıyan başarıları göz önüne alındığında, 'Why Don't You Love Me?'nin de büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ