İzmir Türkiye turizmi açısından çok önemli bir şehir. İzmir'in Menderes ilçesi de doğal güzellikleriyle ve masmavi deniziyle gelenleri tekrar gelmesi için ikna ediyor. Sizler için İzmir'in Menderes ilçesinde  denize karşı mangal yapılacak en güzel yerleri derledik...

Gümüldür Tabiat Parkı 6 Scaled

Gümüldür Tabiat Parkı

Plaj alanı, soyunma kabinleri, bisiklet sürülebilir alanlar, giriş kontrol noktası, cankurtaran hizmeti, çay bahçesi, oturma alanları, büfe, koşu ve yürüyüş parkuru, piknik masaları, çamaşırhane hizmetleri, kafe, çadırlı kamp alanı, bulaşık yıkama alanı, elektrik, lokanta, karavan kamp alanı, piknik alanı, duş alanları, buzdolabı, bungalov ev kiralama hizmetleri, otopark ve ibadethane imkanları da mevcuttur.

Nasıl Gidilir?

Adnan Menderes Havalimanı'ndan İZBAN seferleri ile Gaziemir Semt Garajı durağına ulaştıktan sonra, Gümüldür dolmuşlarına geçerek Gümüldür Orman Kampı'na gidebilirsiniz. Eğer ESHOT seferlerini tercih ederseniz, 204 numaralı hat ile İzmir Otogarına gidip oradan da Gümüldür'e giden dolmuşları kullanabilirsiniz. Kendi aracınız varsa, Gümüldür Orman Kampı'nın bulunduğu lokasyona gitmek için İzmir - Menderes - Gümüldür rotasını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Son hazırlıklarınızı yapın! İşte Bursa'da mangal yapılacak en güzel 7 yer...

Kaynak: haber merkezi