Reklam
Reklam

İzmir'e 390 konutluk dev proje

İZTO meclis üyelerinin oluşturduğu S.S Meclis Yapı Konut Kooperatifi ilk projesi olan Nus Arte’yi Hatay Hıfzıssıhha'da hayata geçiriyor. 390 konuttan meydana gelen Nus Arte projesi ile vatandaşın uygun koşularda konut sahibi olması hedefleniyor

İzmir'e 390 konutluk dev proje
28 Kasım 2019 - 10:38 - Güncelleme: 28 Kasım 2019 - 10:58
Reklam

KENAN YEŞİL
İzmir Ticaret Odası(İZTO) meclis üyelerini oluşturduğu S.S. Meclis Konut Yapı Kooperatifinin Hatay Hıfzıssıhha'da 390 konuttan oluşacak olan ilk projesi olan Nus Arte tanıtım lansmanı ile birlikte tanıtım ofisi açıldı. Tanıtım ofisinin açılış kurdelesini İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, S.S. Meclis Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Erol, Başkan Yardımcısı Çetin Güvercin tarafından kesildi. Açılışta konuşan İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, projeyi hep birlikte sahip çıktıklarının bir göstergesi olarak açılışta yer aldıklarını belirterek, “İzmir Ticaret Odamızın meclis üyelerinin çoğunluğu burada. Açılıştaki bu kalabalığı görünce arkadaşlarımızın ne kadar doğru bir iş yaptığını görüyoruz. Doğru insanlar doğru yerdeler. Bu projenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Prestijli proje
İzmir Ticaret Odası’ndaki bazı meclis üyelerinin oluşturduğu S.S Meclis Yapı Konut Kooperatifi ilk projesi olan Nus Arte’yi Hatay Hıfzıssıhha'da hayata geçiriyor. 390 konuttan meydana gelen Nus Arte projesi hakkında bilgiler veren İrfan Erol, “Kooperatifi kurmaktaki esas amacımız İzmir’de kooperatif vasıtasıyla vatandaşlarımızın ev sahibi olabilmesini sağlamak. Kar amacı gütmeyen, çok efektif ve güzel bir proje. İzmir’in üçüncü kent meydanına bakan, 3 blok ve 13 kattan oluşan, beşinci kattan itibaren deniz gören, 45 dönümlük arazi içerisinde okul, oyun parkları ile prestijli bir proje yapıyoruz. İzmir kent meydanında kalmış son yeri projelendirerek kooperatif aracıyla vatandaşlarımızı konut sahibi yapmak amaçlıyoruz. Bu konuda bilgi birikimi olan, emek veren arkadaşlarımızla yönetim kurulunu oluşturduk. İzmir’imize güzel ve prestijli bir proje kazandırmaya çalışıyoruz. Bundan sonraki projelerimizin hepsinde İzmir’imize katkı koymaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Deniz ve şehir manzarası
8 bin 500 metrekarelik arsa üzerine inşa edilecek olan Nus Arte projesi 3 blok olarak yükselecek. Projenin inşaatını Nurem İnşaat üstlenecek. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alacak. 3+1 daireler 159 metrekare, 2+1 daireler 112 metrekare, 1+1 daireler ise 74 metrekare olarak tasarlandı. Karabağlar’da kurulacak 40 bin metrekarelik kent Meydanı’nın yanında inşa edilecek proje deniz ve şehir manzarasına da sahip.Projede yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanı, spor salonu, sosyal alanlar ve peyzaj alanları yer alacak. Nus Arte projesindeki 1+1 daireler 234 bin TL,2+1 daireler 359 bin TL,3+1 daireler 482 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.


Ulaşılabilir lokasyon
Karabağlar Yeşilyurt'ta konumlanan Nus Arte ulaşılabilir lokasyonu ile dikkat çekiyor. Göztepe metrosuna 1 km, Göztepe stadına 2 km, İzmir Demokrasi Üniversitesi’ne 2 km, Atatürk Araştırma Hastanesi’ne 1 km, Güzelyalı’ya 1,3 km, İstinye Park AVM ve Üçkuyular feribotuna 3 km, İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne ise 4 km mesafede yer alıyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • semih
    3 hafta önce
    teslim tarihi ne zaman? ve yatırım amaçlı düşünenler için ne kadar iyi bir yatırım olur?
Reklam