Sezon başında Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olan ve tüm dünyada manşetlere konu olan Arda Güler için ortaya kiralama iddiası atıldı. İspanyol basınında son dakika Arda Güler iddiası gündeme bomba gibi düştü. Peki, yeni takımı neresi olacak?

Getafe, Arda Güler'i Kiralamak İstiyor

Real Madrid’de geçirdiği ilk sezonun birinci yarısında sakatlıkları sebebiyle forma şansı bulmakta zorlanan fakat sonrasında bulduğu fırsatları çok iyi değerlendirerek 12 maçta 6 defa fileleri havalandıran Arda’nın kiralık olarak takımdan ayrılacağı öne sürüldü.

Ispanyol Basinindan Sok Iddia Arda Guler Kiralaniyor (2)

İspanyol basınından Diario AS kaynaklı habere göre Getafe, gelecek sezon Real Madrid’de forma şansı bulması zorlaşan Arda’yı kiralamak istiyor. Getafe Başkanı Angel Torres, genç yıldızı listenin başına yazdı. Ancak Madrid devinin teknik direktörü Carlo Ancelotti ise sezon içindeki açıklamalarında Arda’nın ayrılmasının söz konusu olmadığını belirtmişti.

Şimdi futbolseverler, Arda Güler'in geleceği konusunda merak içinde bekliyor. İspanyol devi Real Madrid'in bu genç yeteneği takımda tutmak için nasıl bir hamle yapacağı ise büyük bir merak konusu olarak gündemdeki yerini koruyor.

Kaynak: Haber Merkezi