Apple, haftalar süren beta testlerinden sonra, iOS 17.1'i yayınlamaya hazır. iOS 17.1, iPhone kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış çok sayıda heyecan verici özellik ve iyileştirme vaat ediyor. İşte iOS 17.1 güncellemesiyle gelecek sekiz yeni özellik:

Dynamic Island: iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max'te bulunan Dynamic Island artık el fenerini de aydınlatıyor. Ayrıca, iPhone 14 Pro ve sonraki modellerde Reachability özelliği artık siyah bir arka plana sahip.

Nintendo Switch N64 Controller Desteği: iOS 17.1, Nintendo Switch N64 kontrolcüsüne destek getiriyor.

Kilit Ekranı Fotoğraf Karıştırma için Albüm Seçimi: iOS 17.1'de, Fotoğraf Karıştırma özelliğini yapılandırırken, Kilit Ekranınızda görüntülenecek belirli bir fotoğraf albümünü seçebilirsiniz.

Connected Cards ile Döngüde Kalın: iOS 17.1, Birleşik Krallık'taki kullanıcılara finanslarını yönetmeleri için iyi haberler getiriyor. Artık, seçili bankalardan banka kart ve kredi kartlarını Wallet uygulamasına entegre edebilirsiniz.

AirDrop Hücresel Bağlantılara Uzandı: iOS 17.1'de AirDrop daha çok yönlü hale geldi. Dosya aktarımları artık, tipik AirDrop aralığı dışında kaldığınızda hücresel bağlantı üzerinden sorunsuz bir şekilde devam edebilir.

Amazon Prime Gaming Üyelerine Aralık 2023'te Yedi Ücretsiz Oyun! Amazon Prime Gaming Üyelerine Aralık 2023'te Yedi Ücretsiz Oyun!

StandBy Ekranını Özelleştirin: iOS 17.1'in StandBy ayarları ile daha fazla esneklik yaşayın. Ayarlar uygulamasında, StandBy → Ekran altında ekran ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Ekranınızın 20 saniye sonra otomatik olarak kapanmasına izin vermeyi veya sonsuza kadar açık tutmayı seçebilirsiniz.

Apple Music Favorileri ile Müziğinizi Yükseltin: Müzik uygulaması artık şarkıları, albümleri, çalma listelerini ve sanatçıları tek bir dokunuşla yıldız simgesine dokunarak "favoriler" olarak işaretlemenize olanak tanıyor. En sevdiğiniz parçalar otomatik olarak Kitaplığınıza eklenir ve müzik önerilerinizi geliştirir. Yakında, yalnızca favorilerinizi içeren bir "En Sevilen Şarkılar" çalma listesine bile erişebileceksiniz.

Kaynak: Haber Merkezi